Rüyada Koyun Kesmek Görmek

Rüyada Koyun Kesmek Görmek

da Koyun, keçi, sığır gibi ev hayvanlarını kurban ettiğini görmek, onlardan gelecek menfaatlere ve helal rızka delâlet eder. Rüyada güvercin ve koyun gibi bir hayvanı boğazladığını, kestiğini görmek, evlenmek ile de yorumlanır.

Rüyada koyun kestiğini, derisini yüzdüğünü ve etini taksim ettiğini görmek, mevkiin artacağına işarettir. Bu rüya zenginlik ile de yorumlanır.

Rüyada etini yemek için dişi bir koyun boğazladığını görmek, murad ve maksada ermekle tâbir olunur. Etini yemek istemeksizin dişi koyunu boğazladığını gören kimse, bir kızla evlenir.

Rüyada Koyun Kesildiğini Görmek: Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve hayatında yaşanan tüm sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Adaklık Koyun Kesmek İş hayatında çok kazanç sağlayacak bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde çok büyük başarı kazanılacağına ve hayırlı rızklar elde edileceğine yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin, düşeceği bir sıkıntıdan etrafındaki insanların yardımları ve destekleri sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
544 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi