Ramazan Cankaloğlu Haberleri

Ramazan Cankaloğlu haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Ramazan Cankaloğlu'nun en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Ramazan Cankaloğlu

Güroymak Kaymakamı Ramazan Cankaloğlu Kimdir? Çorum İli Sungurlu İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Sungurlu’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden mezun oldu. Askerliğe müteakip Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Eskişehir Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Tümünü Göster

Kaymakam Adaylığı stajı esnasında Ankara Çamlıdere Kaymakam Rekliği, Vakfıkebir Kaymakam Rekliği, Mülkiye Başmüfettişliği stajlarını tamamladı. Eskişehir Odunpazarı ve Yalova Çınarcık Kaymakam vekilliklerinde bulundu. Dil stajını İngiltere Leicester' de aldı. Kaymakamlık kursunun ardından Eskişehir Seyitgazi Kaymakamı olarak, 31.08.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Kırıkkale İli Çelebi Kaymakamı olarak, 2020 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ağrı Vali Yardımcılığına atandı. CANKALOĞLU, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 04/09/2020 tarihli onayı ile Diyadin Kaymakam Vekili olarak görevlendirlmiştir. Son olarak Güroymak Kaymakamı olarak atanmıştır.