Osman Doğramacı

Son dakika Osman Doğramacı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel Osman Doğramacı haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

Osman Doğramacı
Osman Doğramacı

Yüksekova Kaymakamı Osman Doğramacı kimdir? Manisa doğumlu olup 1978 yılında Manisa'nın Alaşehir ilçesinde doğdu. Evli olup 3 çocuk babasıdır. Doğramacı, ilk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladı. 2005'te Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Osman Doğramacı, Üniversite eğitiminin ardından sonra kısa bir süre Dış ticaret sektöründe çalıştı. 2007 yılında Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığına bağlı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezinde memuriyet hayatına başladı.

2008'de İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını kazandıktan sonra Bitlis Valiliği emrine Kaymakam Adayı olarak atandı. Doğramacı, Konya"daki teftiş stajının akabinde;

  • Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Kaymakam Refikliği,
  • Konya'nın Halkapınar ve Kastamonu'nun Abana ilçelerinde vekil Kaymakamlık görevlerinde bulundu.

Kaymakam Osman Doğramacı, Almanya' da yurtdışı stajını tamamladı. 2012'de kura ile Kastamonu-Azdavay ilçesine 2014 yılında Kaymakamlar Kararnamesi ile Malatya-Pütürge ilçesine 2016 yılında İçişleri Bakanlığının 30/11/206 tarih ve 2016/861 sayılı müşterek kararnamesi ile Gürpınar İlçesine atandı.

Doğramacı Cumhurbaşkanlığı'nın 2019/268 sayılı Kararnamesiyle Yüksekova Kaymakamlığı görevine atandı. 26.08.2019 tarihinde İlçedeki görevine başlamıştır.

Son Dakika Osman Doğramacı Haberleri

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?