Lale figürlü aydınlatma Ağrı'ya renk kattı

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kentteki lale motifli aydınlatma çalışmalarına ilişkin "Yapacağımız projelerle ilimizi daha üst seviyelere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Lale figürlü aydınlatma Ağrı'ya renk kattı

AĞRI - Belediye Başkanı , kentteki lale motifli aydınlatma çalışmalarına ilişkin "Yapacağımız projelerle ilimizi daha üst seviyelere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Ağrı Belediyesi tarafından ana caddelerde uygulanan lale figürlü aydınlatma çalışması, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, ilk olarak Caddesi ve Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen lale figürlü aydınlatmaların diğer ana caddelerde de uygulanmaya devam edeceğini belirtti.

Sayan, "Kentimizin değişimi ve mutlu insanların yaşadığı bir şehrin ortaya çıkması maksadıyla çalışmalarımızı ve planlamalarımızı yapıyoruz. Ufak dokunuşlarla şehrimizin güzelleştiğine ve görsel bir hava yakaladığına bu çalışmamızla şahit oluyoruz. Yaptığımız lale figürlü aydınlatma direkleri ana caddelerimizde uygulanacaktır. Yapacağımız projelerle ilimizi daha üst seviyelere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." diye konuştu.(AA)

Lale figürlü aydınlatma Ağrı'ya renk kattı1

Lale figürlü aydınlatma Ağrı'ya renk kattı2

Lale figürlü aydınlatma Ağrı'ya renk kattı3

Lale figürlü aydınlatma Ağrı'ya renk kattı4

Editörün Seçtikleri

Ağrı Valisi Elban: Koronavirüs vaka sayımız 30 civarında

İşadamı Mehmet Ali Çelik'ten taziye teşekkür mesajı

Ağrı'da camiler cuma namazına hazırlanıyor

Ağrı'da eve giren ebabil kuşunun bir günlük misafirliği çocukları sevindirdi

Ağrı'da "27 Mayıs, 12 Eylül ve 15 Temmuz" yazılı pankartlar darağacına asıldı

Yorum Ekle