Kağızman'da üniversite öğrencileri muaythai şampiyonasına hazırlanıyor

KARS - Kafkas Üniversitesi Kağızman Meslek Yüksekokulu muaythai ekibi, Türkiye Üniversiteliler Spor Federasyonu ve Türkiye Muaythai Federasyonu işbirliği ile düzenlenecek "Türkiye Üniversitelerarası Muaythai Şampiyonası"na hazırlıklarını sürdürüyor.

Kağızman'da üniversite öğrencileri muaythai şampiyonasına hazırlanıyor

KARS - Kafkas Üniversitesi Meslek Yüksekokulu muaythai ekibi, Üniversiteliler Spor Federasyonu ve Türkiye Muaythai Federasyonu işbirliği ile düzenlenecek "Türkiye Üniversitelerarası Muaythai Şampiyonası"na hazırlıklarını sürdürüyor.

Takım antrenörü Ferman Büyükdağ, yaptığı açıklamada, şampiyonada en iyi sonuçları elde etmek için yoğun şekilde çalıştıklarını söyledi.

Çalışmaların takım ruhu ve özveri içinde gerçekleştiğini ifade eden Büyükdağ, "Allah'ın izniyle yaptığımız çalışmalar sonucu 'ı en iyi şekilde temsil ederek madalyayla döneceğiz." dedi.

Kağızman Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yunus Zengin de sporcuların Türkiye'nin farklı üniversitelerinden gelecek sporcularla karşılaşacaklarını belirterek, "Disiplin ve anatomi iradesini kendine hedef alan, vücut direnci ve savunma spor dalında aylardır eğitim alan öğrencilerimiz, her sene ülkemiz üniversitelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen bu organizasyonda mücadele edecekler. İnanıyorum ki sporcularımız istedikleri hedefe ulaşarak ilimiz ve üniversitemizi en iyi şekilde temsil edecek." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA


Editörün Seçtikleri

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Bakan Pekcan'ın duyurusuyla yeniden açılan Gürbulak Sınır Kapısı'nda hareketlilik

Yorum Ekle