İsmail Çalgan

Son dakika İsmail Çalgan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel İsmail Çalgan haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

İsmail Çalgan
İsmail Çalgan

Ağrı Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Çalgan kimdir? 1986 yılında Bursa'da doğdu. 1987’den bu yana Gölcük'te ikamet ediyor. İlk ve ortaöğretimini Gölcük’te tamamladı. 2006 yılında Gölcük İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Daha sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bitirdi. Sonrasında ikinci üniversite olarak halen İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 2. sınıf öğrencisidir. İsmail Çalgan Memuriyet hayatına 2007 yılında başladı. 2009-2014 yılları arası Kocaeli Gölcük müftülüğünde devam etti.

Ayrıca, 2015-2020 yılları arasında Kocaeli İl Gençlik Spor Müdürlüğüne bağlı olarak; Gölcük Öğrenci Yurdu Müdürlüğü görevini yaptı. Daha sonra İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünde Yatırım İnşaat Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Gölcük Lider Gençlik ve İzcilik Spor Kulübü başkanlığı yapmıştır. Evli ve 5 çocuk babasıdır. 35 yaşında olan Çalgan son olarak Ağrı Gençlik Spor İl Müdürü olarak atanmıştır.

Doğum YeriBursa
Doğum Tarihi1986 (35) yaşında

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?