İsmail Çalgan

İsmail Çalgan haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca İsmail Çalgan'ın en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İsmail Çalgan

Ağrı Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Çalgan kimdir? 1986 yılında Bursa'da doğdu. 1987’den bu yana Gölcük'te ikamet ediyor. İlk ve ortaöğretimini Gölcük’te tamamladı. 2006 yılında Gölcük İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Daha sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bitirdi. Sonrasında ikinci üniversite olarak halen İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 2. sınıf öğrencisidir. İsmail Çalgan Memuriyet hayatına 2007 yılında başladı. 2009-2014 yılları arası Kocaeli Gölcük müftülüğünde devam etti.

Tümünü Göster

Ayrıca, 2015-2020 yılları arasında Kocaeli İl Gençlik Spor Müdürlüğüne bağlı olarak; Gölcük Öğrenci Yurdu Müdürlüğü görevini yaptı. Daha sonra İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünde Yatırım İnşaat Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Gölcük Lider Gençlik ve İzcilik Spor Kulübü başkanlığı yapmıştır. Evli ve 5 çocuk babasıdır. 36 yaşında olan Çalgan son olarak Ağrı Gençlik Spor İl Müdürü olarak atanmıştır.

Doğum yeriBursa
Doğum tarihi1986
Kaç yaşında36
GöreviAğrı Gençlik ve Spor İl Müdürü
Medeni durumuEvli
Çocukları5