Iğdır Valisi Ünlü, jandarma ve "hudut kartalları"nın bayramını kutladı

IĞDIR - Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Enver Ünlü, görev başındaki jandarma ve Ermenistan sınırındaki "Hudut kartalları"nı ziyaret etti.

Iğdır Valisi Ünlü, jandarma ve "hudut kartalları"nın bayramını kutladı

IĞDIR - Valisi ve Belediye Başkan Vekili Enver Ünlü, görev başındaki jandarma ve Ermenistan sınırındaki "Hudut kartalları"nı ziyaret etti.

Ünlü, ilk olarak İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Özdurhan, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, 2. Ağır Ceza Mahkemesi ve Komisyon Başkanı Ramis Murat Vural ile Iğdır- kara yolundaki Suveren Jandarma Kontrol noktasını ziyaret etti.

Burada askerlerin bayramını kutlayan Ünlü, askerlere, güvenlik korucularına ve yoldan geçen vatandaşlara şeker tutup sohbet etti.

Ünlü, daha sonra -Ermenistan sınırındaki Alican Sınır Kapısı'nda görevli "hudut kartalları"nı ziyaret etti. Burada 5. Hudut Alay Komutanı Albay Yılmaz Doğan tarafından karşılanan Ünlü, askerlerle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra Iğdır Merkez Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Ünlü, burada görev başındaki jandarma personelinin bayramını kutladı.(AA)


Editörün Seçtikleri

Ağrılı çobanlardan yuvadan düşen kartal yavrularına şefkat eli

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi yeni açılan 15 bölüme ilk kez öğrenci alacak

Ağrı Valisi Varol Diyadin kaplıcalarını inceledi

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Yorum Ekle