Bekir Pakdemirli

Son dakika Bekir Pakdemirli haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel Bekir Pakdemirli haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

Bekir Pakdemirli
Bekir Pakdemirli

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli kimdir? 1973 yılında İzmir'de doğdu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra, Başkent Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansını yaptı. Son olarak, Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü'nde doktora çalışmalarını yürüttü. Bekir Pakdemirli Gıda, tarım, hayvancılık, teknoloji ve otomotiv alanında serbest girişimcilik yaptı. Aynı zamanda çeşitli şirketlerin kuruluşunda ve yönetiminde bulunmuştur. Türkiye'nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan bir firmada ve halka açık bir gıda firmasında genel müdürlük görevlerini üstlenmiştir.

Bekir Pakdemirli Uluslararası bir gıda şirketindeki üst düzey yöneticilik görevinin ardından, yine aynı şirkette danışmanlık yaptı. Ayrıca Turkcell, BİM ve AlBaraka Katılım Bankası'nda yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu. Aynı zamanda Deniz kaptanlığı, pilotluk ve amatör telsizcilik hobileri vardır. İngilizce bilmektedir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Son Dakika Bekir Pakdemirli Haberleri

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?