Ahmet Karaaslan Haberleri

Ahmet Karaaslan haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Ahmet Karaaslan'ın en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Ahmet Karaaslan

Ahmet Karaaslan Kimdir? 1983 yılında Bayburt'ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erzurum'da, Lise Öğrenimini Pendik İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2006 yılında Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu.

Tümünü Göster

Ahmet Karaaslan Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.2008 yılında İstanbul Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğünde denetmen yardımcısı olarak memuriyete başladı. 2009 yılında Konya Defterdarlığında denetmen yardımcısı olarak görev yaptı.

2011 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak Mülki İdare mesleğine intisap etti. İl stajını Ardahan, Teftiş stajını Manisa ili Gölmarmara ve Köprübaşı İlçelerinde, Kaymakamlık Refiği stajını Düzce İli Akçakoca ve Sakarya İli Ferizli İlçelerinde yaptı. Düzce Cumayeri ve Kocaeli Darıca İlçelerinde Kaymakam Vekilliği, Pazarlar ilçe Kaymakamlığına yaptı.

Halen Ağrı'nın Tutak ilçe Kaymakalığı görevini yürütüyor. Evli ve İki çocuk babasıdır.