Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP’ta Ağrı’yı anlattı

Ağrı’nın kültür temsilcisi yazar Ferzende Tanışır, 38.Uluslararası İstanbul Kitap Fuar Merkezinde okuyucuları ile bir araya geldi.

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP’ta Ağrı’yı anlattı

’nın kültür temsilcisi yazar Ferzende Tanışır, 38.Uluslararası İstanbul Kitap Fuar Merkezinde okuyucuları ile bir araya geldi.

AĞRI- Ağrı’nın kültür temsilcisi yazar Ferzende Tanışır, 38.Uluslararası İstanbul Kitap Fuar Merkezinde okuyucuları ile bir araya geldi.

İstanbul Kitap Fuar Merkezinde düzenlenen imza günü etkinliğine katılan Ağrılı yazar Ferzende Tanışır, yüzlerce öğrenci ve veli ile bir araya geldi. Yazar Tanışır’ın yeni yayımlanan ve Ağrı’nın “Kodla Ağrı” projesini konu alan “Geleceğimi Kodluyorum” adlı kitabı 38.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında büyük ilgi topladı. Yazar Tanışır, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve sanatçı Yavuz Bingöl ile sohbet ederek onlara Ağrı’yı konu alan yeni kitabını hediye etti. Öğrencilerle yaptığı söyleşide ise “Kodla Ağrı” projesinde elde edilen başarıyı detaylarıyla anlattı. Yazar Tanışır konuşmasının sonunda ‘’Ağrı ilinde okuyan öğrencilere, Kodla Ağrı Projesi ile bu güzel imkanları sunan ve bu projenin fikir babası olan Ağrı Valisi Süleyman Elban’a, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’e ve proje ekibine teşekkür ederim.’’ dedi.

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP’ta Ağrı’yı anlattı 1

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP ta Ağrı yı anlattı2

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP ta Ağrı yı anlattı3

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP ta Ağrı yı anlattı4

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP ta Ağrı yı anlattı5

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP ta Ağrı yı anlattı6

Ağrılı yazar Ferzende Tanışır TÜYAP’ta Ağrı’yı anlattı1

Editörün Seçtikleri

Ağrı'daki "1. Balık Gölü Kış Festivali" iptal edildi

Ağrı'da eczanelerde dezenfektan ilaçlar ve maskeler tükendi

Ağrı'da minik öğrenciler ilk defa tiyatro izledi

Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası Muş'ta sona erdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronvirüs Tedbirleri Kapsamında Ağrı'ya geldi

5 Yorum

HEKİM

HEKİM

4 ay önce

FERZANDE HOCAM NİCE BAŞARILARA İMZA ATARSINIZ İNŞALLAH. SİZİN GİBİ GÜZEL DEĞERLERİ ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SAYGILARIMLA.

Cengiz Bozkuş

Cengiz Bozkuş

4 ay önce

Ağrılı iş adaları ve siyasetçileri yazarları sporcuları elele verip büyük işler ağrı için yapa bilirler

eRoLyUrT

eRoLyUrT

4 ay önce

Benim için önce insanlığı,paylaşımcı kişiliği,mükemmel öğretmenliği vede usta yazarlığı ile Ağrı nın gururu değerli meslektaşıma saygılar sunuyorum,selamlar gönderiyorum.Ağrı yı dışarıda temsil edip adını bir nebze olsun güzel etkinlikler ile anılmasında katkısı olduğu için bir Ağrı lı olarak teşekkürlerimi gönderiyorum.

İbrahim ÖNCÜ

İbrahim ÖNCÜ

4 ay önce

Sevgili kardeşim, can dostum, örnek insan ve değerli öğretmenim. Başarılarla dolu meslek hayatının yanısıra yazarlık çalışmalarının da başarılı geçmesi hepimiz için gurur verici bir duygu. Hepimizin temsilcisi olduğun için seni kutluyor başarılarının artarak devam etmesini diliyorum

Ali  TAŞDEMİR

Ali TAŞDEMİR

4 ay önce

Canım Öğretmenim. Yazarlıktan öteye Eğitimci öğretmenimizsiniz. Eğitimcinin emeklisi de olmaz. Bir ömür eğitime adanır. Sizde öylesiniz maşallah. Kutlarım.Çalışmalarının ve başarıların devamını dilerim.

Yorum Ekle