Ağrı'ya 43 doktor müjdesi

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Sağlık Bakanlığınca Ağrı ve ilçelerinde 20'si uzman, 43 doktor kadrosu tahsis edildiğini, hekimlerin 30 Ekim'de yapılacak kura sonucu belirleneceğini belirtti.

Ağrı'ya 43 doktor müjdesi

AĞRI - AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Sağlık Bakanlığınca Ağrı ve ilçelerinde 20'si uzman, 43 doktor kadrosu tahsis edildiğini, hekimlerin 30 Ekim'de yapılacak kura sonucu belirleneceğini belirtti.

Ekrem Çelebi, yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 89'uncu Dönem Hizmeti Yükümlüğü Kurasına ilişkin boş kadrolara göre Ağrı merkez ve ilçelerine 20'si uzman 43 doktor kadrosunun tahsis edildiğini söyledi.

Ağrı'da ki sağlık hizmetlerine erişim için vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı hizmet verilmesi konusunda önemli bir adım atıldığını ifade eden Çelebi, "Yapılan atamalarla sağlık alanında il merkezi ve ilçelerimizin önemli bir hekim ihtiyacı giderilmiş oldu. İlimizde görev yapacak olan hekimlerimize hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletiyor, tüm hemşehrilerimize sağlıklı günler diliyorum." diye konuştu.(AA)

Ağrı'ya 43 doktor müjdesi1

Editörün Seçtikleri

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Bakan Pekcan'ın duyurusuyla yeniden açılan Gürbulak Sınır Kapısı'nda hareketlilik

Bir yanı kar bir yanı bahar yaylada göçerlere soğuk engeli

Ağrı'daki Yazıcı Sulama Derivasyon Tüneli inşaatında sona doğru

Yorum Ekle