Ağrı TSO Başkanı Alpaslan: "Sorunlarımızı TOBB'ye ilettik"

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Alpaslan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bölgede özellikle üye, esnaf ve tacirlerin yaşadığı sorunları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) ilettiklerini bildirdi

Ağrı TSO Başkanı Alpaslan: "Sorunlarımızı TOBB'ye ilettik"

Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bölgede özellikle üye, esnaf ve tacirlerin yaşadığı sorunları Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) ilettiklerini bildirdi.

Alpaslan, yaklaşık 365 oda ve borsa yönetim kurulu başkanlarının katılımıyla TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında video konferans aracılığıyla toplantı yaptıklarını söyledi.

Toplantıda, koronavirüs salgınının ekonomiye etkilerini azaltmaya yönelik alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar ile mevcut duruma ilişkin istişarelerde bulunduklarını aktaran Alpaslan, şunları kaydetti:

"Koronavirüs salgını nedeniyle Dünyanın karşı karşıya kaldığı büyük bir krizi yaşıyoruz. Ülkemiz de buna karşı topyekûn mücadele veriyor. Bütün dünya ile birlikte ülkemizin de zorlu süreçten geçtiği bu dönemde üyelerimizin ve esnaf, tacirlerimizin yaşamış olduğu sıkıntıları video konferans yoluyla TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na bir kez daha aktarma fırsatı yakaladık."

İş dünyasının yaşamış olduğu sıkıntılara kayıtsız kalmayarak, ekonomik tedbirler konusunda gece gündüz çalışmalarını başarıyla sürdüren TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve ekibine teşekkür eden Alpaslan, TOBB kurul ve komisyonları ile video konferans şeklindeki toplantılarına önümüzdeki günlerde devam edeceğini belirtti.

Ağrı TSO Başkanı Saim Alpaslan1

Ağrı TSO Başkanı Saim Alpaslan2


Editörün Seçtikleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

Doğu'nun "şifa kaynağı kaplıcalar"ı yeniden kapılarını açtı

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Yorum Ekle