Ağrı MEB AKUB ekibinden Milli Eğitim Müdürü Tekin'e ziyaret

AĞRI - Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, öğretmenlerden oluşan Milli Eğitim Arama Kurtarma Birliği (MEB AKUB) ekibini makamında kabul etti.

Ağrı MEB AKUB ekibinden Milli Eğitim Müdürü Tekin'e ziyaret

AĞRI - İl Milli Eğitim Müdürü , öğretmenlerden oluşan Milli Eğitim Arama Kurtarma Birliği (MEB AKUB) ekibini makamında kabul etti.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, kentte görev yapan öğretmenlerden oluşan Milli Eğitim Arama Kurtarma Birliği (MEB AKUB) ekibini makamında kabul ederek bir süre görüştü.

İş Güvenliği Uzmanı Yakup Zariç’tan MEB AKUB ekibinin çalışmaları hakkında bilgi alan Tekin, MEB AKUB ekibi ile bir süre sohbet etti. Gönüllü öğretmenlerden oluşan MEB AKUB ekibine tek tek teşekkür eden Tekin, arama kurtarmada insan hayatının kurtulması söz konusu olduğundan çok önemli bir iş olduğunu söyledi.

Bu çalışmaların okullarda anlatılması, uygulanması ve hatta evlerde de tatbikatların yapılması gerektiğini belirten Tekin, ekip üyelerinin her zaman destekçisi olacağını ifade etti. Ziyarete, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet İsmail Yüce ve Milli Eğitim Şube Müdürü İsmet Mızrak da eşlik etti. (İHA)

Ağrı MEB AKUB ekibi1

Ağrı MEB AKUB ekibi2

Ağrı MEB AKUB ekibi3

Ağrı MEB AKUB ekibi4

Ağrı MEB AKUB ekibi5

Editörün Seçtikleri

Bir yanı kar bir yanı bahar yaylada göçerlere soğuk engeli

Ağrı'daki Yazıcı Sulama Derivasyon Tüneli inşaatında sona doğru

Ağrılı koronavirüs hastası ECMO tedavisi ile hayata tutundu

Ağrılı siyasetçi Ahmet Tekdal, son yolculuğuna uğurlandı

Ağrı'da bir kişi kayınpederini silahla yaraladı

Yorum Ekle