Ağrı'da yeni doğan yoğun bakım ünitesi açıldı

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Devlet Hastanesinde kurulumu tamamlanan yeni doğan yoğun bakım ünitesinde hasta kabulüne başlandığını bildirdi.

Ağrı'da yeni doğan yoğun bakım ünitesi açıldı

AĞRI - AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Devlet Hastanesinde kurulumu tamamlanan yeni doğan yoğun bakım ünitesinde hasta kabulüne başlandığını bildirdi.

Ekrem Çelebi, yaptığı açıklamada, kentte anjiyo ünitesi ile 3. basamak kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım ünitesinin kurulmasıyla önemli bir sağlık hizmetinin daha tamamlandığını söyledi.

Hastane bünyesinde 3. basamak yeni doğan yoğun bakım ünitesinin kurulumunun tamamlandığını ve hasta kabulüne başladığını ifade eden Çelebi, şöyle konuştu:

"İlimize bir sağlık hizmetini daha kazandırmış bulunuyoruz. Yerinde sağlık hizmeti için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Yeni doğan yoğun bakım ünitemiz ilimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Anjiyo ünitemizde, ikinci anjiyo da gerçekleşti. Anjiografi işlemlerine başarılı bir şekilde devam eden hekimlerimize ve sağlık personellerimize teşekkür ediyor, hastalarımıza acil şifalar diliyorum."

Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Coşkun Daharlı da sağlık alanında Ağrı'da başarılı gelişmelerin yaşandığını ifade ederek, "Ağrı'ya yapılan bu büyük hizmette en büyük emeği olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca'ya, Ağrı Valisi 'a, Milletvekili Ekrem Çelebi'ye Belediye Başkanı ve İl Sağlık Müdürümüz Dr. 'a şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum." diye konuştu.(AA)

Ağrı'da yeni doğan yoğun bakım ünitesi açıldı1

Ağrı'da yeni doğan yoğun bakım ünitesi açıldı2

Ağrı'da yeni doğan yoğun bakım ünitesi açıldı3

Editörün Seçtikleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

Doğu'nun "şifa kaynağı kaplıcalar"ı yeniden kapılarını açtı

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

2 Yorum

yyyyy

yyyyy

8 ay önce

yeni doğan yoğun bakımda yetişkinin ne işi var :)

AĞİRİ

AĞİRİ

8 ay önce

Haber başlığı ile görsel pek uyuşmuyor:)))

Yorum Ekle