Ağrı ATSO ile Türkiye İş Bankası arasında kredi destek protokolü

AĞRI - Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanlığı ile Türkiye İş Bankası Bölge Müdürlüğünce Esnafa verilmek üzere kredi destek protokolü imzalandı.

Ağrı ATSO ile Türkiye İş Bankası arasında kredi destek protokolü

AĞRI - Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanlığı ile İş Bankası Bölge Müdürlüğünce Esnafa verilmek üzere kredi destek protokolü imzalandı.

ATSO Başkanlık odasında yapılan protokol imza törenine, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı , İş Bankası Bölge Müdürü Cihan Biçer, İş Bankası Ağrı Şube Müdürü Mutlu Kaya ve ATSO yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Saim Alpaslan, protokolle ilgili yaptığı açıklamada; Oda üyelerine el birliği ile destek kredi protokolü imzalandığını belirterek şunları söyledi:

"Kovid 19 süresince Ağrı oda üyelerimize destek amaçlı düşük faizli altı aya kadar ödemesiz, isteğe bağlı üç ayda birde ödeme seçenekli protokolümüz imzalanmıştır. Ayrıca bir Temmuz’dan itibaren zorunlu hale gelecek olan e fatura hizmeti üyelere özel iş bankası tarafından bir yıl ücretsiz verilecektir. Yapılan protokol tüm üyelerimize hayırlı olsun.”

ağrı atso iş bankası protokol1

ağrı atso iş bankası protokol2

ağrı atso iş bankası protokol3

ağrı atso iş bankası protokol4


Editörün Seçtikleri

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Ağrı'da etkili olan sağanak köylerde hasara neden oldu

Yorum Ekle