Ağrı Yaşam

Şeref Aydemir Vefat Etti

Doğruyol Partisi eski Ağrı İl Başkanı Şerafettin Aydemir Vefat Etti

Doğruyol Partisi eski İl Başkanı ve Ağrı siyasetinin tanınmış ismi Şeref (Şerafettin) Aydemir, uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek, Antalya'da bu sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Aydemir'in cenazesi yarın ikindi namazının ardından Ağrı Şehir Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Taziye Yeri: Zeki Aydemir Taziye Evi

Taziye Telefon: Demir Aydemir 0542 131 1271

Kaynak: DİYADİNNET HABER MASASI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Metin Karip Hakkında

Metin Karip
Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun oldu. Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı'nda muhabirlik yaptı. Rüya tabirleri üzerine araştırmalarını sürdüren Karip, Diyadinnet haber sitesinin de imtiyaz sahibidir ve bu platformda editörlük görevini yürütmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir