Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada Çamaşır Asmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamaşır asmak ev içinde kötülük ve belanın savuşturulmasıdır. Rüyanızda ipe beyaz çamaşır astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza yorulur. Selâmete eriştiğinize delalet eder. Rüyada temiz çamaşır asılması sağlık anlamına gelir. Balkona çamaşırı asmak evle ilgili bir belanın def edilmesi demektir.

İpe, temiz beyaz çamaşırları asmak kişinin iyi amelleridir. Ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine yorulur. Rüyada çamaşır asmak temizliktir, temizlikte imandadır. Kirli çamaşırları asmak sa biriken ve ihmal edilen işlere işarettir. Çamaşır astığını görmek iyi amellere işaret etmektedir.

Renkli çamaşırların asılması, keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza işaret eder. da çamaşır asmak ferahlık ve esenlik bulmaya tabir edilir. Siyah çamaşırın ipe asılması dertlerden kurtulup, sıkıntıları atlatmaya yorumlanır. İple çamaşır asılması hayatındaki huzurlu günlere işaret etmektedir.

Evin içine çamaşır sermekse, rüya sahibinin mutluluğuna ve elde edeceği başarılarına tabir edilir. Balkona çamaşırları asmak çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir. Yıkanan çamaşırları asmak sıhhat ve afiyet manasına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.

Bahçede bir ipe çamaşır astığını görmek, ayrılığa işarettir. Kişinin çamaşır yıkayıp asması çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Toparlayacak olursak, rüya sahibinin yaşamında meydana gelecek köklü değişikliklere yorumlanır. Ev halkı için huzur, bolluk, ve bereketi ifade eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
610 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi