Rüyada Tarla Sulamak Ne Demek, Neye Yorumlanır?

Rüyada Tarla Sulamak Ne Demek, Neye Yorumlanır?

Genel olarak Rüyada tarla sulamak hayırlara yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyada tarla suladığını gören eğer bekarsa evleneceğine tabir edilmektedir. Fakat rüyayı gören evliyse bir çocuğu doğacı anlamına gelmektedir. Sonuç olarak rüyada tarla sulamak, bolluk, kazanç, refah ve berekete işarettir. Özetlemek gerekirse, rüyasında tarla suladığını gören kişi hayırlı işlere imza atar. Bu rüyayı gören kişinin hayırlı bir rızka sahip olduğu şeklindedir. Bu amaçla çalışmalarına da devam edeceği bilinmektedir. Ancak tam tersi olarak rüyada tarla sulamamak rüya sahibinin durumunun bozulmasına ve ya bazı kişilerin kendisini kıskanmasına işarettir.


Rüyada Tarla Ekip, Sulamak

Tarlada ekim ve biçim yapıldığı için bu da hayırlı işlerin arka arkaya geleceğine işaret eder. Rüyada tarlasını ekip içinden su aktığını görmek, üzüntüden kurtulmaya ve hayra erişmeye alamettir. Ayrıca rüyada ekilen tarla sulamak tarım konularında hayırlı kazançlar yapılacağına yorumlanır. Rüyasında tarla suladığını gören kişi bir çok işte kazançlı çıkar. Kimi rüya tabiri yapanlara göre rüyada ekili tarla sulamak rızkının katlanarak artacağı şeklinde tabir edilmiştir.


Rüyada Tarla Suladığını Görmek

Kişinin rüyasında tarla sulaması dünya ve ahiret mutluluğuna alamettir. Yemyeşil tarlanın sulanması, dindar ve mutlu bir aileye yorumlanmaktadır. Genellikle tarla suladığını görmek dünyaca güçlü ve kudretli olmak demektir. Tarla sulanması, dünya nimetlerinden istifadeye, sevap kazanmaya, gönül zenginliğine, niyet ve amel güzelliğine delalet eder.


Rüyada Tarlada Sulama Yapmak

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyada hortumla tarla sulamak hayırlara vesile olacak gelişmelere delalet eder. Aynı zamanda bolluk ve bereket anlamına gelir. Özellikle kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına yorulmaktadır. Ayrıca önemli projeler sayesinde iyi bir gelecek kurulacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kuru Tarla Sulamak

Bir kimsenin kupkuru bir tarlayı suladığını görmesi o kimsenin kimsenin kısa bir zamanda çok mal elde edeceği bir iş yapacağı anlamına gelmektedir. Kuru tarlaların sulanması genellikle güzel ve müreffeh bir hayatın işaretçisidir. Aynı zamanda o bölge halkı için bolluk, ucuzluk demektir. Ayrıca hastalar için şifaya ve ticaretin canlılığına işarettir.


Rüyada Tarla Sulamaya Gitmek

Sulamak için tarlaya gittiğini görmek sonunda kazançlı çıkmak için kazançlı işler yapmaya işarettir. Başkasının tarlasını sulamaya gitmek için ise varlıklı bir kimseden fayda sağlanacağına delalettir. Bir çok tarlayı sulamaya gittiğini görmek ise rüya sahibinin eline mal geçeceğine delalettir. Bir kimsenin rüyasında tarla sulamaya gitmesi mevki ve kazancın artmasına tabir edilir.


Rüyada Akar Suyla Tarla Sulamak

Rüya sahibi için rızkının çok olacağını gösterir. Ayrıca ehil kişiler için kazanç sağlayacağı göreve gelmeye alamettir. Aynı zamanda rüya sahibinin zengin kimselerden menfaat sağlamaya işarettir. Sonuç olarak kişinin akar suyla tarla sulaması bolluk ve refah içinde yaşamaya işaret etmektedir.


Rüyada Tarla Sulanması

Genel olarak rüyada tarla görmek hayırlıdır. Tarla sulanması ise daha hayırlıdır. Bu nedenle rüyada boş durmayıp tarla suladığını gören mal ve mülkün sahibi olur. Yeni işe atılacağı, maddi anlamda kazançlı işler sahibi olacağına delildir. Özetle rüyada tarla sulanması her çeşit rızık yollarına işaret eder.


Rüyada Tarla Sulayan Birini Görmek

Rüyasında tarla sulamaya çalışan bir kimseyi gören kişilerin tarlası verimli ve hasat yapılacak şekilde ise bu olumlu olarak yorumlanır. Genelde rüyasında tarla sulayan birini gören kişi hasada da hazırlanıyor ise kazançlı bir hayatı olacaktır. Rüyasında verimli bir tarlayı sulayan birinin görülmesi kazançlı bir yapacağına da yorumlanmaktadır.


Rüyada Hortumla Tarla Sulamak

Rüyada hortumla tarla suladığını görmek hayırlı vesilelere yorulur. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük bir emek ve çaba göstermek suretiyle, iyi bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır. Özellikle sabır ve mücadele ile beraber iş hayatında kazançlı işler yapacağına delalet eder.


Rüyada Yeşil Tarla Sulamak

Rüyada yeşil otlu tarlayı sulamak ve biçmek rüya sahibinin büyük bir emek ve çaba ile beraber iyi yerlere geleceği manasına gelir. Kazancını her geçen gün daha fazla olacağı demektir. Ayrıca yeşillik içindeki tarlayı sulamak, mal ve mülk sahibi olacağına alamettir. Kişinin ailesi ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z