Rüyada Dudak Görmek

Rüyada Dudak Görmek

Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğun ve gücün işaretidir. Sevginiz karşılıksız kalmayacak ve hoşlandığınız kişiden karşılık göreceksiniz. ince dudaklar, her türlü sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

da üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar liga yo rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.

Kirmanî ye göre; rüyasinda iki dudagini düsmüs görmek an ne ve babasi tarafindan bir musibettir. Bir rivayete göre, bu rüya yi görenler iftiraci olur. Dudaklarinda çirkin görünen bir ayip oldugunu görmek kedere; iki dudaginin birbirine yapismis oldugunu ve açilmaz oldugunu görmek, islerinin s sardigina; konus mak istedigi halde konusamadigini görmek, bela ve musibete delalet eder. Dudagi üzerinde bir ben oldugunu görmek, rüya sahi bi kadin ise, sevildigine; erkek ise mal çokluguna; dudaklarinin tükürükle islandigini veya islattigini görmek, akrabalari arasinda düsmanlik olduguna; iki dudaginin veya birinin bir maden haline geldigini görmek, hirsizliga, malinin çalinacagina delalet eder. Rüyada dudaklarini çok kirmizi görmek, sözünün geçerliligine; sari görmek üzüntüye, korku ve hastaliga; siyahlasmis görmek ümit edip bekledigi bir isin olmayacagina isarettir. Dudaklarin renksiz veya alisilmayan bir renkle boyali oldugu nu görmek iyi degildir. Dudaklar üzerinde dövme denilen sonra dan yapilan mor bir isaret veya resim görmek de hayra delalet et mez.

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet eder.

Rüyada dudak görmek, sağlığınızın yerinde olacağına ve diğerlerini sevindirmekten zevk alacağınıza işaret eder.

Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğu ve gücü haber verir. Sevginize karşılık alacaksınız sevdiğinizde sizi sevecek demektir. İnce dudaklar, bütün sıkıntılardan kurtulacağınızı belirtir.

Dolgun ve yumuşak dudaklar, mutluluk ve güç işaretidir. Sevginiz karşılıksız kalmayacak. İnce dudaklar, sinsi bir düşmanın varlığını gösterir.

Güzel dudaklar hayırlı güzel haber, mutluluktur. Çirkin dudaklar ise kişinin çevresinde kıskanç birisinin olduğuna işaret eder.

Rüyada görülen dudak, rüya sahibinin kendisiyle iftihar ettigi bir adamin yardimina ve anlatim kuvvetine veya kendisiyle sereflendigi dostuna isarettir. Alt dudak, üst dudaktan daha faziletlidir. Üst dudak, rüya sahibinin dostu ve bütün islerinde itimad ettigi kimsesidir. Dudaklar, kan, çocuk ve akraba yerine geçerler. Dudaklarinda sizi ve agn oldugunu görse, bu, dostluklarinin isleri geregi gibi gitmedigine isarettir. Rüyada dudagini kesilmis gören kimsenin, koguculuk etmesine isarettir. Eger alt dudagi kesilmis olursa, islerinde yardimcisi bulunan kimse, onun yanina ugramaz. Üst dudagini yerinden aynidigni gören kimsenin nimeti dinden gider. Alt dudagini aynidigini gören kimsenin, hanimi ölür veya onu bosar. Yarilmis olarak görülen alt dudak, iki hanimla, üst dudak da, iki dost ile tabir edilir. Eger yarilmis olan dudaginin iyilesmis oldugunu görse, o kimsenin iki dostu onun isyerinde arzusuna uyarlar. Yarilmis olan dudaginin kesildigim görse,o iki dostu ondan aynlirlar. Dudak adamin kuvveti, süsü ve yakinlandir. Rüyada görülen dudak, hastaliklardan sifa bulmaya, baskasini çekemeyen bir kimsenin gam ve kederinden kurtulmaya isarettir. Dudaklar bazen kapi cilara, bekçilere, kapilara ve kilitlere, bazen de, ilim, hidayet, yemek, içmek, sevinç, keder ve sirlari gizli tutmaya isarettir. Rüyada dudaklarinin yok oldugunu gören kimsenin kapicilarim yahut bekçilerim kaybetmesine veyahut kili dinin bozulmasina veya anahtarinin kaybolmasina isarettir. Dudaklar, bazen de, düdük, zurna ve bunlar gibi seyleri çalanlarin ve nefesli çalgi aletleri yapanlann geçimlerinin bolluguna isarettir. Dudaklann inceligi ve kirmiziligi, düzgün söze, dogru yola ve yiyilip içilecek seylerin güzel ve hos olmasina gök renkte olmasi ahmakliga ve açtigi davaya delil getirmeden aciz olduguna, kazanç ve geçimde rahatsizliga isarettir. Hasta için dudaklarin siyahliga ve göklügü, hastanin ölecegine isarettir.

Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğun ve gücün işaretidir. Sevginiz karşılıksız kalmayacak ve hoşlandığınız kişiden karşılık göreceksiniz. İnce dudaklar, her türlü sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

dolgun yumusak dudaklar, mutlulugun ve gücün isaretidir. sevginiz karsiliksiz kalmayacak ve hoslandiginiz kisiden karsilik göreceksiniz. ince dudaklar, her türlü sorunun üstesinden geleceginiz anlamindadir.

rüyada görülen dudak, rüya sahibinin kendisiyle iftihar ettigi bir adamin yardimina ve anlatim kuvvetine veya kendisiyle sereflendigi dostuna isarettir. alt dudak, üst dudaktan daha faziletlidir.Üst dudak, rüya sahibinin dostu ve bütün islerinde itimad ettigi kimsesidir. dudaklar,kan. cocuk ve akraba yerine gecerler. dudaklarinda sizi ve agri oldugunu görse, bu, dostluklarinin isleri geregi gibi gitmedigine isarettir. rüyada dudagini kesilmis gören kimsenin, koruculuk etmesine isarettir.eger alt dudagi kesilmis olursa, isierinde yardimcisi bulunan kimse, onun yanma ugramaz.Üst dudaginin yerinden ayrildigni gören kimsenin nimeti elinden gider. alt dudagim ayrildigini gören kimsenin, hanimi ölür veya onu bosar.yarilmis olarak görülen alt dudak, iki hanimla, üst dudak da, iki dost ile tabir edilir. eger yarilmis olan dudaginin iyilesmis oldugunu görse, o kimsenin iki dostu onun isyerinde arzusuna uyarlar. yarilmis olan dudaginin kesildigini görse.o iki dostu ondan ayrilirlar.dudak adamin kuvveti, süsü ve yakinlandir.rüyada görüien dudak, hastaliklardan sifa bulmaya. baskasini cekemeyen bir kimsenin gam ve kederinden kurtulmaya isarettir. dudaklar bazen kapicilara, bekcilere, kapilara ve kilitlere, bazen de, ilim, hidayet, yemek, icmek,sevinc, keder ve sirlan gizli tutmaya isarettir.rüyada dudaklannin yok oldugunu gören kimsenin kapicilarini yahut bekcilerini kaybetmesine veyahut kili dinin bozulmasina veya anahtarinin kaybolmasina isarettir. dudaklar, bazen de, düdük, zurna ve bunlar gibi seyleri calanlann ve nefesli calgi aletleri yapanlarin gecimlerinin bolluguna isarettir, dudaklarin inceligi ve kirmiziligi, düzgün söze, dogru yola ve yiyilip icilecek seylerin güzel ve hos olmasina; gök renkte olmasi ahmakliga ve actigi davaya delil getirmeden aciz olduguna, kazanc ve gecimde rahatsizliga isarettir. hasta icin dudaklarin siyahliga ve göklügü, hastanin ölecegine isarettir

Lütfen Rüyaya puan verin!
60 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi