Mehmetşafi Erim

Mehmetşafi Erim haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Mehmetşafi Erim'in en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kategori son güncelleme: 02.10.2021 - 14:15
Mehmetşafi Erim
Mehmetşafi Erim

Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü, Mehmetşafi Erim, 1970 tarihinde Ağrı'nın Hamur ilçesine bağlı Ceylanlı köyünde doğdu. Sırasıyla İmam Hatip Ortaokulu, Spor meslek lisesi ve Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1985-1991 yılları arasında boks yaptı. Mehmetşafi Erim 11 yıl amatör futbol oynadı. Üniversiteden mezuniyet branşı güreş olup, yardımcı branşı basketboldur.

13 yıl Milli Eğitim Bakanlığında,(öğretmen, lise müdür yardımcısı ve Hayrettin Atmaca lisesi müdürlüğü) yaptı. Mehmetşafi Erim;

  • 2 yıl Bitlis Hizan İlçesinde Öğretmenlik,
  • 1,5 yıl Ağrı Merkez Ticaret Lisesinde Öğretmenlik,
  • 3 yıl Cumhuriyet Lisesinde öğretmenlik,
  • 3 yıl Cumhuriyet Lisesinde Müdür Yardımcılığı,
  • 3.5 yıl Hayrettin Atmaca Lisesinde Müdürlük yaptı.
  • 3 yıl Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde(S.K.S. daire başkanlığı İktisat fakülte sekreterliği, M.Y.O ve Sağlık yüksek okulu sekreterlikleri) yaptı.

Mehmetşafi Erim, 3,5 yıl Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptı. 21 Aralık 2016 tarihi itibariyle Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü görevine başladı. Meslekte 4 Kez Valilik tarafından Başarı Belgesi, 2 kez takdirname , 8 kez teşekkür belgesi ve 8 kez de plaket ile ödüllendirilmiştir. Orta düzeyde Arapça ve Osmanlıca bilen Erim, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!