Ağrı Devlet Hastanesinin 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi tescillendi

Ağrı Devlet Hastanesinin 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi tescillendi

AĞRI - Ağrı İl Sağlık Müdürlüğünden, Ağrı Devlet Hastanesi bünyesinde açılan 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesinin Sağlık Bakanlığından tescil aldığı bildirildi.

AĞRI - İl Sağlık Müdürlüğünden, Ağrı Devlet Hastanesi bünyesinde açılan 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesinin Sağlık Bakanlığından tescil aldığı bildirildi.

Müdürlükten yapılan açıklamada, hastanede yakın zamanda birinci basamak ve üst düzey yeni doğan yoğun bakım ünitelerinin açılacağı aktarıldı.

Bu ünitelerle kalp ve damar cerrahisi yoğun bakım ünitesinin de hizmet vermeye başlayacağına yer verilen açıklamada, kalp merkezi onayı alındıktan sonra anjiyo ve diğer operasyonların da yapılacağı vurgulandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İl Sağlık Müdürü Dr. Ufuk Kurnaz ise Ağrı Devlet Hastanesindeki yoğun bakım ünitesinin, standart yoğun bakım sınıflandırmasının en üst seviyesi olan 3. basamak yoğun bakım tescili almaya hak kazandığını ifade etti.

Kurnaz, "Bundan böyle yakın takip, gözlem ve yoğun tedavi ihtiyacı olan hastalarımızın yoğun bakım ihtiyacı bu ünitede karşılanarak il dışı hasta sevklerinin de önüne geçilecektir." değerlendirmesinde bulundu.(AA)

Ağrı Devlet Hastanesinin 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi tescillendi2

Ağrı Devlet Hastanesinin 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi tescillendi1

9 Yorum

AĞRIYA SEVDALI

AĞRIYA SEVDALI

2 yıl önce

Hayırlı olsun inşanllah

EFE

EFE

2 yıl önce

SAĞLIKTA ERZURUM ARTIK BİZİ KISKANIYOR ))))

ismin ne önemi var

ismin ne önemi var

2 yıl önce

yahu ameliyathane var mı yok mu onu söyleyin hele. koskoca bir ilin hastanesi ve bu hastane yeni yapılmadı mı ama ameliyathane yok neden diye soruyorsunz tadilatta. diğer illerde ağrıyı bile içine alacak hastaneler yapan devlet ağrı hastanesinde ameliyat yapılmadığını bilmiyor mu ?!!!

Hudeyda

Hudeyda

2 yıl önce

Hastahanede birde tuvalet sorunu var her tuvalette 2 adet klozet bir adet alafıranga var insanlar kullanmakta sıkıntı yaşıyor sıraya giriyor temizlik desen sıfır temizlikçi arkadaş elindeki çekpasla tuvaletin içini yerleri temizledikten sonra insanların elini yüzünü abddest aldığı lavaboların üstünü temizledi çok pis aynı şekilde kantinde çay neden 1.5 lira olur çok pahalı bunlarada bir el atılırsa iyi olur saygılar

misafir

misafir

2 yıl önce

Çalışan personelin insanlara saygılı olması gerekir..Sıra numarası almak için bekliyordum bayan yanındaki bir gençle muhabbet ediyordu muhabbet bitsin diye bekledim baktım oralı olan yok.Hanımefendi geç kalıyorum numara verir misiniz dedim Tc istedi yarıya kadar söyledim o tekrar muhabbet etti dönüp baştan söyler misiniz deyince filim koptu...sonra neden bağırıyorsunuz neden şikayet ediyorsunuz oluyor..

Kübra

Kübra

2 yıl önce

Disiplinin,temizliğin,hoş görünün olmadığı bir sağlık biriminden ne bekleyebiliriz ki.
Halk yine büyük illerin araştırma hastanelerine giderken yolda ölcek çok üzülerek söylüyorum ama bu gerçek değişmedi değişmeyecek

İLKER

İLKER

2 yıl önce

Hastane de çay 1.5 lira, Ağrı da Kiralar 900 1000 1300 - - - lira, Satılık evler eli yüzü düzgün 250000 den başlıyo , yani Ağrıda fırsatçılık var.

vatansever

vatansever

2 yıl önce

Allah razı olsun Ağrı İl Sağlık müdürlüğü Daire başkanı sayın Cemal beyden gecesini gündüzüne katarak Anjiyo için önce 3 ncü basamak yoğun bakım tescilini aldı ve artık yıllardır Ağrının özlemini çektiği hastalarımızın erzurum yolunda ölmesinin bir nebze önüne geçilecek anjiyo ünitesini de Allahın İzni ile bir iki ay içerisinde hizmete sokacak kendisine ve ekibine bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız

ismin ne önemi var

ismin ne önemi var

2 yıl önce

Bazı yorumlarda çalışanların disiplinsizliğinden veyahut ilgisizliğinden bahsetmişler arkadaş bu memlekette hastane çalışanların yüzde doksanı ağrılı yine size terbiyesiz davranıyorsa sizin hemşeriniz davranıyor memleketi soyuyorsa sizin insanız soyuyor hizmet gelmiyorsa yine sizin insanınız getirmiyor ama bu işlerin üzerine gideni de bu pislikleri önlemeye çalışanıda bu hain ilan ediyorsunuz önce aynada kendisine bakmalı sonra başkalarına kusur bulmalı

Yorum Ekle