Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelaleye bakmak, Rüyayı görenin geleceğine tesir edecek, bir anlık çok önemli bir karşılaşmanın olacağına işarettir.

Rüyada şelaleye bakmak, kişinin geleceğin etkileyecek, bir tesadüfün yaşanacağına yorumlanır.

Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Çok büyük bir hayalinizi sonunda gerçekleştireceksiniz.

Rüyada Şelale yorumları

selçuk

merhaba şelaleden berrak su akıyor ve ben şelalenin en alt ksımında yukarı doğru uçuyorum acaba nedir bu

ŞÜKRİYE

ABLAM VE BEN ŞELALEDEN AKAN SUDA YIKANIYORDUK

özge

hani derlerya sen ancak rüyanda görürsün... işte benimde gördüğüm şelale o kadar büyük ve şehvetle akıyordu... şelalenin önünde birikmiş suyu ve berraklığıyla gözlerimi sudan alamıyordum. şelale aktıkça suratıma gelen su tanecikleri tamamiyle beni benden alıyordu. o ateş gibi suratıma vuran güneşi hissettirmiyodu adeta. bi yandan resim çekiyodum bi yandan deli gibi şelaleye girip suyunda akıp gitmek. çok güzel bi rüyaydı. ve üç aylarda görülen rüyanın anlamı çıkar derler... allahım hayırlara vesile etsin...

melek

sadece şelale gördüm ama büyüktü böcekte vardı çok korktum.

:/

rüyada şelale ye gidelım diyorlardi ben orası yanlış yol dedim o yok dedi sevgilim geldi o götürdu şelaleye gidiyoruz gidiyoruz yolun sonu gelmiyor

defne

rüyamda gemiye binmistim ve salale ama cok büyük yerde gemiyle gezinti yapıyoduk salaleden cıkıp karada gemiye gidip cekirdek yiyodum..

biray

7 tane selale var yan yana akıyo ve ben nekadar sacma bukadar selale olurmu diyodum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*