Rüyada Güvercin Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Güvercin görmek ne demek rüya tabirini rüyada güvercin 4975 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada görülen güvercin, emin, sadik bir dost ve sevgilidir. Bazen de, güvercin, sirlari ezberleyen ailesi için mesakkat ve mihnetlere tahammül eden masum kadinlara isaret eder. ibni Sirin in (R.A.) Güvercin görmek uzaktan gelecek bir habere isaret eder dedigi rivayet edilmistir. Bazi tabirciler, Rüyada güvercin gören kimsenin bütün isteklerim (C. C.) yerine getirir, dediler. Evinde güvercin oldugunu gören kimse bekarsa kendi karakterine uygun sevimli ve güzel bir kizla evlenir. Güvercinin, kendi üzerine siçradigini gören kimse, sevinç, ferah ve nimete isaret eder. Denilmistir ki, rüyada güvercin oldugunu gören kimse, düsmaninin malini yer, güvercin, meydana çikacak haber ve bir mektuptur. Kirmani ye göre; rüyada güvercin görmek, kadin erkek esle yorumlanir. Kendisine bir güvercin hediye edildigini gören, uzak bir yerden iyi bir haber alir. Bir güvercine kursun siktigini gören, birisine iftira eder. Birisine güvercin eti yolladigini görenin eline çok mal ve para geçer. kendisine bir güvercin uçup geldigini görene uzak bir yerden ha yirli bir haber gelir. Güvercinlerde beyaz en iyisidir. Kendisine bir siyah güvercin geldigini görenin gurbette adami varsa gelir, yoksa bir misafiri gelir. Bir sehir güvercinini avladigini gören, bir kadin yüzünden dile düser. Beyaz güvercin avladigini gören mutlu olur. Basina veya omzuna veyahut ensesine bir güvercinin konmasi, rüya sahibinin iyi ve bilgili biri olduguna delalet eder. Eger güvercin siyah ve koyu renkli ise yaptigi islerinin basarisiz, beyaz ise basarili olacagina isarettir. Bir çok güvercinleri oldugunu gören, bir topluma bas (reis) olur. Evinden bir güvercinin uçup gittigini görmek, karisindan veya kocasindan ayrilacagina delalet eder. Evinin saçagina, bahçedeki agaca, pencere önüne bir güvercinin kondugunu görmek, uzaktan bir misafirinin gelecegine delildir. Bir çok güvercinin evine gelip gittiklerini görenin çocuklari, itibari ve misafirleri çok olur. Güvercinlerle oynadigini gören batil ile ugrasir. Rüyasinda güvercin avlamak için yere dari serptigini gören, halki isyana sevk eder. Bir güvercinin kanadini yoldugunu veya kestigini görmek, esinin evden ayrilmasina engel olduguna delalet eder. Güvercin eti maldir. Rüyada kumru görmek de güvercin gibi yorumlanir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Güvercin, ile ilgili yapılan yorumlar

ilknur

rüyamda karnı kırmızı bir güvercin omuzuma kondu her seferinde temizleyip havaya attım ve o her konduğunda kırmızı leke tekrar vardı.

8gebze@gma

rüyamda sarı yeşil rengarek güvercinler gördüm bi mağradaydılar kapkaranlık upuzun bi mağra

ADEM

RÜYAMDA 910 TANE BEYAZ GÜVERCİN GÖRDÜM BİR TANESİ GELİP YANIMA KONDU*BENDE YAKALADIM ÇOK GÜZEL BİR KUŞTU.

Aslı

Beyaz ama tek kanadında siyah leke vardı

ramazan

bayaz güvercin başksının damında

güvercin

rüyamda yarali bi güvercin gördüm

muhammed

rüyamda ikitane beyaz güvercin görmek

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0