Sponsorlu Bağlantılar

Şeytan aracılığıyla ika edilen canavar, Rüyada Yılan görmek rüyası asılsız şeytani rüyalardır. yılan Rüyaları görüldüğünde Cenâb-ı Hakk'a sığınmak, Rüyayıda başkalarına anlatmamak gerekir.

Rüyada yılan görmek

Mesleğinizde, çalışma hayatınızda karışık, sıkıntılı, zor işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyada sürünerek yılanın size doğru geldiğini görmekse düşmanlarınızın birleşerek, biraraya gelip size karşı tehlike oluşturacaklarına işarettir.

Rüyada yılan öldürmek: Rüyada yılanla boğuşup öldürdüğünüzü görmek, düşmanınızı yeneceğinize işarettir. Rüyada yılanla boğuşup kavga etmek düşmanınızla kavga etmeye, zarar görmeye, Rüyada Yılanı öldürmek, kesmekse düşmana karşı zafere işarettir. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmeye yorumlanır.

Rüyada sokaklarda yılan öldürüldüğünü görmek, savaşa, rüyayı görenin düşmanlarını alt edeceğine yorum edilir.

Rüyada yılan ısırması: İslami Rüya tabirlerinde rüyada yılan ısırığı: Düşmandan gelecek zarara yorumlanmıştır. yılanın ısırdığını gören kimseye düşmanı aracılığıyla eza ve meşakkat erişir.

Rüyada yılan, akrep gibi zehirli hayvanın ısırdığını görmek, ısırılan kimsenin haram kazandığı mal demektir. Yılanın ısırdığını görmesi, düşmanının kendisini üzeceğine, sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Yılan eti yemek: Yaptığınız işten fayda sağlayacağınıza, rüyada yılan eti yediğini görmek, menfat, sevinç, izzete tabir olunur.

Rüyada Yılan başı ezmek: Rüyada yumrukla yılanın başını ezmek, düşman üzerine galip gelmeye, düşmanı yeneceğinize aynı zamanda kudret, kuvette yorumlanır.

Rüyada Yılan eti görmek: Rüyada yılan eti görmek, düşmandan mala delalettir. Yılanın etini çiğ yemek, düşman üzerine galip gelmeye, düşmanın malından nasiplenmeye yorum edilir. Rüyada yılanın eti, kemiği, derisi, kanı düşmanın malına delalettir. Rüyada yılanla konuşmak düşmanla barışmaya işarettir.

Rüyada Yılan, kadına, gizli düşmana, çocuğa, saltanata, esenliğe, beyliğe, kişinin geçimine işarettir. Rüyada vücudunda, vücudundan yılan çıktığını görmek Aile bireylerinden birinin düşmanlığına, rüyada ağızdan yılan çıkması görmek te kötü söz söyleyip, söylediğiniz sözlerden zarar görmeye yorumlanır.

Rüyada Yılan tutmak, korkunun gitmesine, yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde düşmanından mal gelir.

Rüyada yılandan korkmamak, korkmadığını görmek yüksek derecelere işarettir. Rüyada yılandan korkmak, düşman şerrinden emin olmaya işarettir. Rüyada büyük yılan görmek büyük, güçlü düşmana, küçük yılansa zayıf düşmana yorumlanır.

Ağzına yılan girdiğini görmek ilim ehli olmaya, Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç, sürura ermeye, Başının üzerinde yılan görmek devlet kademesinde itibar sahibi demektir.

Rüyada yeşil yılan görmek, din düşmanına, Rüyada etrafında, yanında yılanlar görmek yakınlarınızın düşmanlığına, yılanların yakınlarınızın zarar verememesine, Evde yılan görmek evdeki düşmana, ev dışında yılan görmek dışarıdaki düşmana yorumlanır.

Rüyada yılanın kemiği, yılan eti veye rüyada yılan derisi görmek, düşmanın malına, Rüyada yılanla konuşmak düşmanınızla barışmaya, menfaat, hayıra işarettir.

Rüyada yılanın kötü söz söylemesi, düşmanla kavga etmeye yada düşman yüzünden zarara uğramaya yorum edilir. Gümüş, Altın yada diğer madenlerden yılan görmek büyük hayr demektir. Rüyada arkadan yürüyen yılan görmek hileli düşman demektir.

Rüyada iri, uzun yılan görmek korkuya işarettir. Bazen de, iri yılan görmek, kadın, evlat yada aileden düşmanlığa işarettir. Bazen de, rüya, korkunç, yaramaz, korkunç, kötü komşuya yorumlanır. Tabirciler uzun, iri yılana sahip olmayı gören kişinin büyük saltanata sahip olacağına da yorumlarlar.

Rüyada Yılan görmek, düşman, devlet, kadın, çocuktur. Rüyada korkmadığı ejderha, o kimsenin kuvvet ve devletidir. Yılan, mal sahibi düşmandır.

Rüyada eve rüya sokmak Yılanı kendi evine soktuğunu gören görmek, hile yapacak düşmana yorumlanır.

Rüyada yılan yakmak Rüyada yılanı yaktığını görmek, düşmanını yener, düşmanlarına galip gelir. Yılanın uçtuğunu görse, düşmanları başka yere gider. Rüyada, sokaklarda yılanların gezdiğini görmek o bölgede harbin meydana gelmesine işarettir.

Rüyada yılan avlamak düşmanına hile yapmakla, düşmanlarından birşeyler elde edeceğine tabirdir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek
Rüyada siyah yılan güçlü düşmanı temsil eder. Siyah yılan, hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddeti işidir. yine rüyada siyah yılan görmek ordu generallerine tabirdir.

Rüyada beyaz yılan görmek
Yılanın beyazı, zayıf ve kuvvetsiz düşmandır. Rüyada beyaz yılan görmek, zayıf düşman demektir. Kirmanî demiştir ki: bir beyaz yılan görüp bunu tuttuğunu ve bu yılana malik olduğunu görmek, yüksek mertebelere nailiyete delalettir.

Rüyada yılanla kavga etmek kuvvetli düşmanı ile harbeder ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılırlar. eğer yılan onu soksa, bir musibete düşer ve halas olmadan Ümit kesilir. İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse, düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder. Rüyada yılanın erini çiğ olarak yediğini görse, düşmanına, düşmanının malına zafer bulur, bu sebeple sevince erişir.

Rüyada yılan pişirmek Rüyada Yılan etini pişirip yemek, düşmanına karşı zafere, cihat yüzünden helal mala sahip olur.

rüyada boynuna yılan dolanması Kişinin rüyada boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmesi, malının zekatını vermediğine alamettir.

rüyada yılan sokması Rüyada yılan, akrep ve bunlardan başka hayvanların soktuğunu görmek, rüya sahibinin mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delalet eder.

rüyada yılan konuşması Rüyada yılanın size güzel bir söz söylediğini gördüyseiz, bir düşmandan erişecek hayır ve sevince işarettir. Rüyada yılanın kendisine güzel bir sözle hitap etitğini görmek, düşmanınızla barışacağınıza işaret eder.

rüyada yılan sütü içmek Kişinin rüyada yılan sütü içtiğini görmesi, Allahu Teâlâ'nın razı olacağı bir ameli işlemeye delalet eder.

rüyada cinsel organının yılan olması Rüyada uçkurunun yılan olduğunu görmek, hanımın akrabaları tarafından bir düşman kazanmaya işarettir.

Cafer-i Sâdık (r.a)Rüyada yılan görmeyi şu madellerle yorumlamıştır. Gizli düşmanlık, Maişet, Selamet, Saltanat Emirlik, Devlet, Zevce, Evlat,Sel

Rüyada uçan yılan görmek Rüyada bir yılanın uçarak yüksek bir yere konduğunu görmek, gönül süruruna delalet eder.

Rüyada yeşil yılan görmek dinin düşmanı demektir. Rüyada sokakların yılan, yılanların istilasına uğradığını, sokakların yılanlarla dolduğnu, sokaklarda yılanların gezdiğini görmek, o bölgede savaşın meydana geleceğine tabirdir.

Rüyada, yılandan elleri üzerine mal bulaştığını görmek, düşmanın sıkıntısına ve düşmanının malından yarar sağlayacağına işaret eder. Rüyada başında yılan olduğunu görmek, rüya sahibinin şanının melikler yanında yüce olacağına alamettir.

Bir kimsenin rüyada bahçe ve bostanının yılanlarla dolu olduğunu görmesi, o bostandan meydana gelecek büyüme ve gelişmeye, nebatatın fazlalığına ve bereketine delalet eder. Rüyada yılan görmek ve rüyada yılanın derisini Altın olarak bulduğunu görmek, meliklerin hazinesinin ele geçmesine işarettir.

Rüyada koynunda yılan görmek Nablusî demiştir ki: Rüyada koynunda yılan olduğunu ve bunu iki parça etse, düşmanından intikamını alır.

Rüyada yılan çiğnemek yine bir kişinin rüyada yılanları çiğneyerek, ezerek yılanların üstünde gezindiğini görmesi, Sel meydana geleceğini ve büyük bir yağmurun yağacağına işarettir. Rüyada bir yılanı beline sardığını görmek, bele takılan kemere delalet eder.

Rüyada kara yılan görmek
Ebu Saidü'l-Vaâz demiştir ki: Rüyada kara yılan görmek, mal ve menfaate, Su yılanı görmek, kadri yüce bir zatla sohbete, ejderha görmek kuvvetin ziyadeliğine çıkar. Rüyada yılanların içinde olduğu dolu bir kap, kutu görmek, rüyayı görenin müslümanlara karşı düşmanlığına yorumlanır.

rüyada engerek yılan görmek Rüyada engerek yılanı görmek iyiye yorulmaz. Hasımları size bir komplo hazırlıyor demektir. Adımlarınızı dikkatli atmanız.gerektiğine işarettir.

rüyada kıvrılmış yılan görmek Rüyada kıvrılan Yılan görmek, kurtulması zor olan duygusal enerji ve bağları ifade eder.

Rüyada yılan görmek düşman demektir. Çok zehirli olan engerek ve kobra yılanlarını görmek çok daha da tehlikeli düşmana yorumlanır. Rüyada evde yılan görmek te düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. bu rüya karı koca arasında kavgaya da çıkar. Rüyada uyuyan yılan görmek, uyuyan bir düşman anlamına gelir.

Önemli uyarı: Rüyada yılan görmek, insanları mahzun etmek için şeytan tarafından ika edilen bazı hâilevî, korkunç rüyalardır. Yüksek bir yerden düşmek, köpek tarafından ısırılma, (yılan gibi muzır canavarların hücumu) gibi... bunlar esas ve asılsız şeylerdir. İnsan böyle bir rüya (rüyada yılan görmek) görünce (derhal) Cenâb-ı Hakk'a sığınmak ve bunu başkalarına hikaye etmemelidir.


Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yılan Görmek yorumunu okudunuz. Yılan ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yılan rüyanız hayr olsun.
Paylaşmaya ne dersin ?

0

Rüyada Yılan yorumları

Nazlı

Rüyamda kuzenimi gordum.Kucağında çocuğu wardi..Siyahlar giymişti çok ciddi bisekilde bana yilann yilaan diye seslendi..bos bos bakiyodu..her yer karanlıkti..bu rüyayı ıki gece üst uste gordum

aynur

Ruyamda dun gece buyuk bır yılann hıç bılmedığım bır evın etrafında benı kovaladığını gördum gerçek gıbıydı kaçtım sığındım bır yere ama o bıyerden hep benı takıp edıyordu sonra uyandım...

Mert

İnsanın rüyasında Yılan Görmek

burcu

rüyamda kızımı yılan soktugunu ve elini yemişti git gide halsiz düştügünü ve doktara götürüyordum heryerde yılanlar vardı

mehmet

rüyamda kendi üzüm bağımdayım bağımın içinden üç tane yılan bej renkli çıkıyorlar bende bu yılanları izliyorum yarabbi bunlarda ne böyle diyorum yılanlar bana bakmadan bağımın içinden geçiyorlar.

Ahmed Fido

- Yeşil yılan din düşmanına

Yukarıda tabirler arasında bu yazıyordu.

Bir evliyaya sordum rüyamda yeşil yılanı gördüm Dedim;

Bir din düşmanı sana buguz edecek zarar görebilirsin dikkatli ol dedi.

yukardaki rüya tabirleri Velayete dayanıyor mu bilmiyorum soruyorum ?

azize

ben rüyamda bir yılanın beni kovaladıgnı ve her seferinde ısırmaya çalıştıgını gördüm ve yorumunu baktım çok kötü yorumlar vardı .

elmaz

rüyamda yılana benzeyen yatsı hayvanı baltayla ikiye kesmek anlamı nedir

melihat

rüyamda beni yılanın kovalaması ne anlama geliyor

KADİR

15 yaşındayım Okuldayım sınıfta büyük bir yılan vardı arkadaşlarımı yediler ben kapıdan kaçtım dışarı çıktığımda her yerde küçük büyük yılanlar vadı beni sokmaya çalışıyorlardı ama beceremediler ben sonunda birirle baş başa kaldım savaşıyordum ama beceremedi ve sonra uyandım ...!

AYŞE

KÖYÜMDE TORAKTAN YILANLAR BİNLERCE MİLYONLARCA YILANLAR TOPRAĞI YARARAK GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR VE İNSANLARA BASACAK YER BİLE KALMADIĞINDAN HERKESİN ÜZERİNE TIRMANIYORLARDI.MİNİK BÜYÜK DEV ÇEŞİT ÇEŞİT YILAN.ANNEM BİR YILANIN ÜZERİNE ÇIKTI ÇOK BÜYÜKTÜ SOKAR İN DEDİM VE ÜZERİNDE ZIPLAYIP BAK KIMILDAMIYOR BİLE BİRŞEY YAPAMAZ DEDİ.BEN OLAYLARI SANKİ BİR PENCEREDEN İZLİORDUM.HEM OLAYI YAŞIYOR GİBİ HEM DE UZAK GİBİYDİM.KİMSE KIMILDAMADAN OLDUĞU YERDE KALDI VE DEHŞET İÇİNDE UYANDIM

Cihan

Rüyamda dedemin bahçesinde kapıya yakın bir yerde dururken sağ ayağımdan yılan cıktığını gördüm.Bu yılan iri ve baya uzun pitona benzer bir yılandı ve bana doğru geldiğini gördüm ve bende o yılandan kaçıyordum dedemin bahçesinde.Tam beni ısıracağı zaman rüyamdan uyandım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Ambulans Görmek | Rüyada Amele Görmek | Rüyada Ameliyat Görmek | Rüyada Amerika Görmek | Rüyada Ampül Görmek | Rüyada Amiral Görmek |