Yılan

Şeytan aracılığıyla ika edilen canavar, Rüyada Yılan görmek gibi Rüyalar asılsız şeytani rüyalar olduğundan görüldüğünde Cenâb-ı Hakk'a sığınmak, başkalarına anlatmamak gerekir.

" Rüyada Yılan görmek", kadına, gizli düşmana, çocuğa, saltanata, esenliğe, beyliğe, kişinin geçimine işarettir. yılan, mal sahibi düşman, devlet, kadın, çocuktur.

Cafer-i Sâdık (r.a) yılanı, gizli düşmanlık, maişet, selamet, saltanat, emirlik, devlet, zevce, evlat ve Sel olarak yorumlamıştır.

Rüyada Yılan görmek Nedir

Mesleğinizde, çalışma hayatınızda karışık, sıkıntılı, zor işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyada sürünerek yılanın size doğru geldiğini görmekse düşmanlarınızın birleşerek, biraraya gelip size karşı tehlike oluşturacaklarına işarettir.

Yılan Öldürmek
Rüyada yılanla boğuşup öldürdüğünüzü görmek, düşmanınızı yeneceğinize işarettir. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmeye yorumlanır. Rüyada yılanla boğuşup kavga etmek düşmanınızla kavga etmeye, zarar görmeye, Rüyada Yılanı öldürmek, kesmekse düşmana karşı zafere işarettir.

Rüyada sokaklarda yılan öldürüldüğünü görmek, savaşa, Rüyayı görenin düşmanlarını alt edeceğine yorum edilir.
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan ısırması
İslami Rüya tabirlerinde rüyada yılan ısırığı: Düşmandan gelecek zarara yorumlanmıştır. yılanın ısırdığını gören kimseye düşmanı aracılığıyla eza ve meşakkat erişir.

Rüyada yılan, akrep gibi zehirli hayvanın ısırdığını görmek, ısırılan kimsenin haram kazandığı mal demektir. Yılanın ısırdığını görmesi, düşmanının kendisini üzeceğine, sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Yılan eti yemek
Yaptığınız işten fayda sağlayacağınıza, rüyada yılan eti yediğini görmek, menfat, sevinç, izzete tabir olunur.
Rüyada Yılan Görmek Nedir

Yılan başı ezmek
Rüyada yumrukla yılanın başını ezmek, düşman üzerine galip gelmeye, düşmanı yeneceğinize aynı zamanda kudret, kuvette yorumlanır.

Yılan Eti Görmek
Rüyada yılan eti görmek, düşmandan mala delalettir. Yılanın etini çiğ yemek, düşman üzerine galip gelmeye, düşmanın malından nasiplenmeye yorum edilir.

Rüyada yılanın eti, kemiği, derisi, kanı düşmanın malına delalettir. Rüyada yılanla konuşmak düşmanla barışmaya işarettir. Rüyada yılanın kemiği, yılan eti veye rüyada yılan derisi görmek, düşmanın malına yorumlanır.

Rüyada Vücuttan Ağzından Yılan Çıkması
Yılan Görmek
Rüyada vücudunda, vücudundan yılan çıktığını görmek Aile bireylerinden birinin düşmanlığına, rüyada ağızdan yılan çıkması görmek te kötü söz söyleyip, söylediğiniz sözlerden zarar görmeye yorumlanır.

Ağza Yılan Girmesi
Ağzına yılan girdiğini görmek ilim ehli olmaya, Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç, sürura ermeye, Başının üzerinde yılan görmek devlet kademesinde itibar sahibi demektir.

Yılan Tutmak
Korkunun gitmesine, yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde düşmanından mal gelir.

Yılandan Korkmamak
Rüyada yılandan korkmamak, korkmadığını görmek yüksek derecelere işarettir. Rüyada yılandan korkmak, düşman şerrinden emin olmaya işarettir.

Rüyada büyük yılan görmek büyük, güçlü düşmana, küçük yılansa zayıf düşmana yorumlanır. Rüyada korkmadığı ejderha, o kimsenin kuvvet ve devletidir.

Yeşil Yılan
Rüyada yeşil yılan görmek, din düşmanına, Rüyada etrafında, yanında yılanlar görmek yakınlarınızın düşmanlığına, yılanların yakınlarınızın zarar verememesine, Evde yılan görmek evdeki düşmana, ev dışında yılan görmek dışarıdaki düşmana yorumlanır.
Rüya Tabirleri Yılan

Yılanla Konuşmak
Rüyada yılanla konuşmak düşmanınızla barışmaya, menfaat, hayıra işarettir.

Rüyada yılanın kötü söz söylemesi, düşmanla kavga etmeye yada düşman yüzünden zarara uğramaya yorum edilir. Gümüş, Altın yada diğer madenlerden yılan görmek büyük hayr demektir. Rüyada arkadan yürüyen yılan görmek hileli düşman demektir.

İri Uzun Yılan
Rüyada iri, uzun yılan görmek korkuya işarettir. Bazen de, iri yılan görmek, kadın, evlat yada aileden düşmanlığa işarettir. Bazen de, rüya, korkunç, yaramaz, korkunç, kötü komşuya yorumlanır. Tabirciler uzun, iri yılana sahip olmayı gören kişinin büyük saltanata sahip olacağına da yorumlarlar.

Eve Yılan Girmek
Rüyada eve rüya sokmak Yılanı kendi evine soktuğunu gören görmek, hile yapacak düşmana yorumlanır.

Yılan Yakmak
Rüyada yılan yakmak Rüyada yılanı yaktığını görmek, düşmanını yener, düşmanlarına galip gelir. Yılanın uçtuğunu görse, düşmanları başka yere gider. Rüyada, sokaklarda yılanların gezdiğini görmek o bölgede harbin meydana gelmesine işarettir.

Yılan Avlamak
Rüyada yılan avlamak düşmanına hile yapmakla, düşmanlarından birşeyler elde edeceğine tabirdir.

Siyah Yılan
Rüyada siyah yılan güçlü düşmanı temsil eder. Siyah yılan, hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddeti işidir. yine rüyada siyah yılan görmek ordu generallerine tabirdir.

Beyaz Yılan
Yılanın beyazı, zayıf ve kuvvetsiz düşmandır. Rüyada beyaz yılan görmek, zayıf düşman demektir. Kirmanî demiştir ki: bir beyaz yılan görüp bunu tuttuğunu ve bu yılana malik olduğunu görmek, yüksek mertebelere nailiyete delalettir.

Yeşil Yılan
Rüyada yeşil yılan görmek dinin düşmanı demektir. Rüyada sokakların yılan, yılanların istilasına uğradığını, sokakların yılanlarla dolduğnu, sokaklarda yılanların gezdiğini görmek, o bölgede savaşın meydana geleceğine tabirdir.

Yılanla Kavga Etmek
Rüyada yılanla kavga etmek kuvvetli düşmanı ile harbeder ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılırlar. eğer yılan onu soksa, bir musibete düşer ve halas olmadan Ümit kesilir. İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse, düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder. Rüyada yılanın erini çiğ olarak yediğini görse, düşmanına, düşmanının malına zafer bulur, bu sebeple sevince erişir.

Yılan Pişirmek
Rüyada yılan pişirmek Rüyada Yılan etini pişirip yemek, düşmanına karşı zafere, cihat yüzünden helal mala sahip olur.

Boyuna Yılan Dolanması
Rüyada boynuna yılan dolanması Kişinin rüyada boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmesi, malının zekatını vermediğine alamettir.

Yılan Sokması
Rüyada yılan sokması Rüyada yılan, akrep ve bunlardan başka hayvanların soktuğunu görmek, rüya sahibinin mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delalet eder.

Yılanın Konuşması
Rüyada yılan konuşması Rüyada yılanın size güzel bir söz söylediğini gördüyseiz, bir düşmandan erişecek hayır ve sevince işarettir. Rüyada yılanın kendisine güzel bir sözle hitap etitğini görmek, düşmanınızla barışacağınıza işaret eder.

Yılan Sütü İçmek
Rüyada yılan sütü içmek Kişinin rüyada yılan sütü içtiğini görmesi, Allahu Teâlâ'nın razı olacağı bir ameli işlemeye delalet eder.

Cinsel Organının Yılan Olması
Rüyada cinsel organının yılan olması Rüyada uçkurunun yılan olduğunu görmek, hanımın akrabaları tarafından bir düşman kazanmaya işarettir.

Uçan Yılan Görmek
Rüyada uçan yılan görmek Rüyada bir yılanın uçarak yüksek bir yere konduğunu görmek, gönül süruruna delalet eder.

Elinde Başında Yılan
Rüyada, yılandan elleri üzerine mal bulaştığını görmek, düşmanın sıkıntısına ve düşmanının malından yarar sağlayacağına işaret eder. Rüyada başında yılan olduğunu görmek, rüya sahibinin şanının melikler yanında yüce olacağına alamettir.

Bahçe Bostanın Yılanlarla Dolması
Bir kimsenin rüyada bahçe ve bostanının yılanlarla dolu olduğunu görmesi, o bostandan meydana gelecek büyüme ve gelişmeye, nebatatın fazlalığına ve bereketine delalet eder.

Yılan Derisi
Rüyada yılan görmek ve rüyada yılanın derisini Altın olarak bulduğunu görmek, meliklerin hazinesinin ele geçmesine işarettir.

Koynunda Yılan
Rüyada koynunda yılan görmek Nablusî demiştir ki: Rüyada koynunda yılan olduğunu ve bunu iki parça etse, düşmanından intikamını alır.

Yılan Çiğnemek
Rüyada yılan çiğnemek yine bir kişinin rüyada yılanları çiğneyerek, ezerek yılanların üstünde gezindiğini görmesi, sel meydana geleceğini ve büyük bir yağmurun yağacağına işarettir. Rüyada bir yılanı beline sardığını görmek, bele takılan kemere delalet eder.

Kara Yılan Görmek
Ebu Saidü'l-Vaâz demiştir ki: Rüyada kara yılan görmek, mal ve menfaate, Su yılanı görmek, kadri yüce bir zatla sohbete, ejderha görmek kuvvetin ziyadeliğine çıkar. Rüyada yılanların içinde olduğu dolu bir kap, kutu görmek, rüyayı görenin müslümanlara karşı düşmanlığına yorumlanır.

Engerek Yılanı Görmek
Rüyada engerek yılan görmek Rüyada engerek yılanı görmek iyiye yorulmaz. Hasımları size bir komplo hazırlıyor demektir. Adımlarınızı dikkatli atmanız.gerektiğine işarettir.
Rüya Yılan Görülmesi
Rüyada yılan görmek düşman demektir. Çok zehirli olan engerek ve kobra yılanlarını görmek çok daha da tehlikeli düşmana yorumlanır.

Kıvrılmış Yılan Görmek
Rüyada kıvrılmış yılan görmek Rüyada kıvrılan Yılan görmek, kurtulması zor olan duygusal enerji ve bağları ifade eder.

Evde Yılan
Rüyada evde yılan görmek te düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. bu rüya karı koca arasında kavgaya da çıkar.

Uyuyan Yılan
Rüyada uyuyan yılan görmek, uyuyan bir düşman anlamına gelir.

Önemli uyarı: Rüyada yılan görmek, insanları mahzun etmek için şeytan tarafından ika edilen bazı hâilevî, korkunç rüyalardır. Yüksek bir yerden düşmek, köpek tarafından ısırılma, (yılan gibi muzır canavarların hücumu) gibi... bunlar esas ve asılsız şeylerdir. İnsan böyle bir rüya (rüyada yılan görmek) görünce (derhal) Cenâb-ı Hakk'a sığınmak ve bunu başkalarına hikaye etmemelidir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yılan Görmek yorumunu okudunuz. Yılan ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yılan rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Yılan yorumları

ESMA

yılanlar çok korkutucu...

esma

görulen rüya anlatılmaz Allah a sıgınılır...

elcin

ruyamda uzun bir yilan gordum ancaq yilanin uzunlugunu bilmek icin kafasini keserek

israfil

ben rüyamda yolda yürüyorum yol boyu 50 lira buluyorum her adım atmaya 50 lira cıkıyo en sonunda bi yaprak görüyorum onu tam kaldırıcakken kıvrılmış yılan cıkıyor karşıma taş atıyorum ama ölüyor kaçıyor

yağmur

bende aynı fikirdeyim

Merve

Rüyamda tepemden aşağıya siyah yılan yağıyordu. ayaklarımda ve sadece başımda duruyorlardı. bitane kırmızı gül ağacının yanındaydım. Yanımda da iş yerinden bir kız arkadaşım duruyordu.

seda

aynen bende öyle gördüm ve korktum

seda

bende gördüm çok korkuntu

eda

iyi günler rüyamda siyah kobra yılanı gördüm ağaca sarılıydı bende ordaydım fakat kıpırdamıyodu sonra korkup evin önüne gittim yılan ağaçtan aşağı atladı büyük siyah bir ineğe dönüştü ve babama ben senin kılmadığın namazlarınım devam edersen dahada büyüyeceğini söyledi sonra bana dönüp sen doğru yoldasın böyle dfevam et bir bardak su istedi gitti

gülten

ben bugün görüp baktım ve yılanı elime alıp uyandım bu ne olabilir ?

yasin

bence böyle şeylerde ALLAHA sığınmalıyız inşallah böyle rüya görmazsiniz

yılan

hep aynı ama hiç birisi doğru değil. ruya ılımdır yorum değil. lutfen ınsanları bu sekılde batıla suruklemeyın.

nazlı

yılanları seviyorum

cesur

rüyamda ben bir yerdeymişim evimin olduğu araziye geliyorum bahçem duruyor ama evim yokmuş sadece bikaç parça kalıntısı kalmış.ve ben diyorumki zaten yıkılacagını bılıyordum. ama yıkıldıgını görmedım ruyamda. bu rüyadan birgun sonradaki 2.rüyamda eski sevgilimle ikimiz gemiye biniyoruz. şimdiden tesekkurler.

Atakan

Ruyamda mutfakta birşeyin altından ilk önce örümcek cıkıyordu olduruyorduk sonra 10 cm boyunda bir yılan cıkıyordu bu sefer bız onun yafasını kesıyorduk bu ne anlama gelior

Nazlı

Rüyamda kuzenimi gordum.Kucağında çocuğu wardi..Siyahlar giymişti çok ciddi bisekilde bana yilann yilaan diye seslendi..bos bos bakiyodu..her yer karanlıkti..bu rüyayı ıki gece üst uste gordum

aynur

Ruyamda dun gece buyuk bır yılann hıç bılmedığım bır evın etrafında benı kovaladığını gördum gerçek gıbıydı kaçtım sığındım bır yere ama o bıyerden hep benı takıp edıyordu sonra uyandım...

Mert

İnsanın rüyasında Yılan Görmek

burcu

rüyamda kızımı yılan soktugunu ve elini yemişti git gide halsiz düştügünü ve doktara götürüyordum heryerde yılanlar vardı

mehmet

rüyamda kendi üzüm bağımdayım bağımın içinden üç tane yılan bej renkli çıkıyorlar bende bu yılanları izliyorum yarabbi bunlarda ne böyle diyorum yılanlar bana bakmadan bağımın içinden geçiyorlar.

Ahmed Fido

- Yeşil yılan din düşmanına

Yukarıda tabirler arasında bu yazıyordu.

Bir evliyaya sordum rüyamda yeşil yılanı gördüm Dedim;

Bir din düşmanı sana buguz edecek zarar görebilirsin dikkatli ol dedi.

yukardaki rüya tabirleri Velayete dayanıyor mu bilmiyorum soruyorum ?

azize

ben rüyamda bir yılanın beni kovaladıgnı ve her seferinde ısırmaya çalıştıgını gördüm ve yorumunu baktım çok kötü yorumlar vardı .

elmaz

rüyamda yılana benzeyen yatsı hayvanı baltayla ikiye kesmek anlamı nedir

melihat

rüyamda beni yılanın kovalaması ne anlama geliyor

KADİR

15 yaşındayım Okuldayım sınıfta büyük bir yılan vardı arkadaşlarımı yediler ben kapıdan kaçtım dışarı çıktığımda her yerde küçük büyük yılanlar vadı beni sokmaya çalışıyorlardı ama beceremediler ben sonunda birirle baş başa kaldım savaşıyordum ama beceremedi ve sonra uyandım ...!

AYŞE

KÖYÜMDE TORAKTAN YILANLAR BİNLERCE MİLYONLARCA YILANLAR TOPRAĞI YARARAK GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR VE İNSANLARA BASACAK YER BİLE KALMADIĞINDAN HERKESİN ÜZERİNE TIRMANIYORLARDI.MİNİK BÜYÜK DEV ÇEŞİT ÇEŞİT YILAN.ANNEM BİR YILANIN ÜZERİNE ÇIKTI ÇOK BÜYÜKTÜ SOKAR İN DEDİM VE ÜZERİNDE ZIPLAYIP BAK KIMILDAMIYOR BİLE BİRŞEY YAPAMAZ DEDİ.BEN OLAYLARI SANKİ BİR PENCEREDEN İZLİORDUM.HEM OLAYI YAŞIYOR GİBİ HEM DE UZAK GİBİYDİM.KİMSE KIMILDAMADAN OLDUĞU YERDE KALDI VE DEHŞET İÇİNDE UYANDIM

Cihan

Rüyamda dedemin bahçesinde kapıya yakın bir yerde dururken sağ ayağımdan yılan cıktığını gördüm.Bu yılan iri ve baya uzun pitona benzer bir yılandı ve bana doğru geldiğini gördüm ve bende o yılandan kaçıyordum dedemin bahçesinde.Tam beni ısıracağı zaman rüyamdan uyandım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Kova Görmek | Rüyada Kovan Görmek | Rüyada Kovboy Görmek | Rüyada Kovmak Görmek | Rüyada Kovuk Görmek | Rüyada Koy Görmek |