Rüyada Yüzük Takmak Görmek

Rüyada akikten yüzük takmak, bereketli nimete naiyete delalet eder. Yüzük takmak eEşe, cariyeye, çocuğa, velayete, ev veya Araba satın almaya yorumlanır.

Yüzük taşının düşmesi çocuğunun rahatsızlanmasına ya da malından bir şey baybetmeye, Altın yüzük takmak kadın için süs ve güzelliğe, sevgi ve itibara, erkek için zillet ve meskenete (hor ve hakir olmaya), Demir yüzük takmak zorluk ve çitinlikiten sonra hayra nail olmaya, Fil dişinden yahut kemikten yüzük takmak kadın için iyilik ve hayra, Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanata, Yüzük bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzük bulmak ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil) ... cariye gibi, daha jnce sahip olmadığı şeylere nail olmaya, Yüzük kaşının sallanması ögrev ve yetikilerinin alınmasına, Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Akik yüzük takmak: Salaha, takva ve dine delalettir. Elmas yüzük takmak, böyle kibirli ve mağrur biriyle
evlenmeye işarettir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük takmak, yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Evlilik yüzüğü çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bekar biri için evlilik işaretidir. Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük Rüyaları yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır.

Yüzük takmak, yeni bir iş sözleşmesi ve başarıların habercisidir. Evlilik yüzüğü takmak ise çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle evlenmek demektir. Çirkin ve soluk renkli bir yüzük, mutsuzluk getirir.

Rüyada altın yüzük ve halka takmak, kadınlar için mala, erkekler için de düşünce ve endişe demektir.

Yakut Yüzük Takmak
Rüyada Yakut yüzük taktığını görmek, nimete nail olmaya, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, isim ve şöhret bulmaya alâmettir.
Bekar ve evlenmek isteyen bir kişinin rüyada parmağına yakut yüzük taktığını görmesi: "Sanki onlar (birer) yakuttur, mercandır" (Rahman, 58) mealindeki âyet gereğince, mütediyyin ve güzel bir kadınla evlenmeye delâlet eder.

Rüyada Yüzük Takmak yorumları

Gamze

Ruyada evli bi bayana duz alyans sari altin takiyodum yorumlarmisinizzzz

dolunay

çok zengin biriyle evleniyormuşum ve birbirimizi çok seviyoruz bir sürü hediye alıyor en son bi yüzük yaptırmış yüzük seni Seviyorum yazısı şeklinde yazı küçük pırlantalarla yazılmış yüzüğün içinde allah yazıyor

Meryem

Rüyamda sevdigım adam nişanlanmıştı yuzugunu parmağından çıkardım ve yüzük elımde. Elımde egılıyo bu sahte dıyorum ama nısanladıgını söylüyor lütfen yorumlayın

nurcemal

rüyamda nişanlıydım ben seni istemedim ailemseni istedi bende yüzük alıp onaverdim

gül

rüyam da bi denizin içinde altın yüzük gördüm lütfen yorumlar mısınız

mustafa

rüyamda altın elmas taşlı bir yüzük hediye alıyorum sonra takıyorum fakat söz yüzüğüne benziyor bu diye çıkarıyorum anlamı nedir ...

kader cela

yüzük takmak ne anlama gelir

kader

rüyamda yük ile küpe gördüm bana hediye etiler anlamınedir

meltem cj

rüyada yüzük takmak ne anlama gelir

hayall

rüyamda eskı erkek arkadasımın halay acektıgını görüyordum ve vben bır süre sonra söz yüzüğü takıyordum ruyamı yorumlarmısınız

ÖZLEM

!!!!!!!BEN ÇOK ACİL RÜYAMA YORUM İSTİYORUM..LÜTFEN..BEN BOŞANMIŞ BİRİYİM.ŞUAN HAYATIMDA BAŞKA Bİ İNSAN VAR.RÜYAMDA Bİ EVİN İÇİNDEYİM GÜYA KENDİ EVİMMİŞ.BOŞANDIĞIM EŞİM DIŞARDA EVİMİ GÖZETLİYOR.SANKİ Bİ AÇIĞIMI YAKALAMAK İSTERMİŞCESİNE.SONRA BENİ YANINA ÇAĞIRIYO.ŞUANKİ HAYATIMDA OLAN İNSANIN TAKTIĞI YÜZÜK((GÜMÜŞ)) PARMAĞIMDA.İÇİNDEDE İSMİ YAZIYO.ESKİ EŞİM PARMAĞIMDAKİ YÜZÜĞÜ ÇIKARIYO.BEN O SIRADA İNŞALLAH İÇİNDEKİ İSMİ GÖRMEZ DİYE DUA EDİYORUM.İÇİNE BAKMIYO AMA YÜZÜĞÜ ÇIKARIP KENDİSİ SİYAH RENKTE((hani değerli taşlar olur ya ametist gibi örneğin)) Bİ YÜZÜK TAKIYO..RÜYAMIN GERİSİNİ HATIRLAMIYORUM..LÜTFEN ACİL YORUM

MENEKŞE

Rüyamda nişan yüzüğü takıyorum bu ne anlama geliyor.

sevgi

ruyamda sevdiyim adam bana evlenme teklif etdi ama ben kabul etmedim bunun anlami ne.

gülcan

deniz kenarında sevdiğim kişinin bana altın alyans vermesi ben takmadım ama daha sonra istediğini alırız ama şimdi bunu tak diyor ama ben evlliyim gördüğümüde seviyorum.sizce anlma nedir??

gülcan

ben sevdiğim kişiden deniz kenarında bana altın alyan veriyor ben bakıyorum ve onu dinliyorum ilerde hangisinden istersen onu alırız bunu tak şimdilik diyor ama ben elime almadım.sizce anlamı nedir.

mina

ben rüyanda beyazlar giyinmiş br dedenin parmagında parlayan altın bir yüzük gördüm

çiğdem

rüyam da bir çocuk bana yüzük takıyordu

Hatice seç

rüyamda düşürdüğüm yüzüğü yerden tekrar geri aldım ne anlama geliyor

nizamettin

rüyamda 4 5 tane altın yüzük gördim 1kaçını parmağıma taktım

fatma

çirkin yüzük görüm ya

semra

rüyamdakalabalık bir yerbeydim sonra gençler toplanarak oyun oynadıve herkez yüzüklerini sıraya dizdi sonra ben iki yüzüğü yerden aldım ve kimin yüzü diye sordum herkez benim dedi benyüzü vermedim

fatma

rüyamda güzel parlak altın yüzük takıyordum sonradanda kadınlar bir arada toplanmıs konusuyorlardı ne demek

tuba

Annem ruyamda sevgilimle bana yuzugunuzu degistirin en kisa zaman dedi ne demekdir bu ruya

esin

Rüya da parmaklarım da yüzük vardı

azra

rüyamda elimde yüzük ve altın bilezik vardı ne demek

senem

bir parkta oturuyorduk.parmagımda nişan yüzügü gördüm ve nişanlım yanımdaydı ama onunla sanki mutsuzdum bu nun anlamı nedir?

yasemin

rüyamda hiç tanımadıgım bir erkek parmagıma yuzuk takıyordu anlamı nedir?

funda

ruyamda eşım bana altın yuzuk almış takıyodu

sümbül

Rüyada bir gümüş yüzük hediye veriyorlar tanımadım bir kişi ben de alıyorum takiyorum parmama

eren

rüyamda yüzüğümü kızım küpesini bozdurmuşum

yasemin

rüyamda bi erkek parmagıma yuzuk taktı bende hafis gulumseyerek takmasına izin verdim anlamı nedir

zühhal

rüyada yigenimin nişan kısıyla nişanlandım ama adamı tanımıyorum çok güzel bir rüyaydı

eda

kirli bir yük vardı parmğmda onun altında çok güzel bir yüzk vardı

huriye

ince bilezik ince altın yüzük akrabalarım taktı

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*