Rüyada Misafir Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Misafir'in yorumu 7195 ve rüyasında misafir'i görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada misafirle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Misafir nedir

Tez zamanda ulaşılacak olan rızka, Erkek çocuğa yahut sevinçli haberlere delalet eder.

İnsanın hiç tanımadığı veya hoşlanmadığı kimselerle misafirliğe gitmesi, aynen hoşlanmadığı veya sevmediği bir şahıs tarafından rahatsız edileceğine işarettir.

Rüyada tanımadığı veya iyi duygular hissetmediği kimselere Misafir olması, yine sevmediği bir kişi tarafından rahatsız edileceğine yorumlanır.

Gelen misafir temiz, pak, güzel yüzlü ise bolluk ve güzel haberdir.

Rüyada evinize misafir geldiğini görmek; malınızın artacağına, misafirinize büyük ikramlarda bulunduğunuzu görmek; yaptığınız iyliklerin karşılığını fazlası ile alacağınıza işarettir.

Misafir Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Misafir yorumları

ceyda

rüyadam da dolma ve biber dolması yaptığımızı misafirlere ise sadece biber dolmasını vermek istediğimi gördüm gelen misafirin aşırı acelesi olduğu için yemeden gittiler yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İsmail

rüyamda temiz yüzlü, dindar kalabalık bir misafirin evime geldiğini gördüm. gelenler o kadar kalabalıktı ki evime sığamadıkları için geri döndüler.
rüyamı cevaplarsanız memnun olurum. teşekkürler.

rümeysa

kız çocuğun eline küçük abdestini yapması

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica