Şuan sitede 12875 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Kayısı görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kayısı görmek ne demek rüya tabirini rüyada Kayısı rüya yorumunu okumaktasınız.

Mevsiminde görülen kayısı menfaat ve hayra, afiyet ve muhabbete; mevsimsiz görülmesi zorluk ve sıkıntıya, üzüntü ve kedere, Kayısı ağacı, insanlara faydalı bir kimseye delalet eder.

Kayısı görmek, güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Kayısı yemek şanslı olacaksınız demektir.

Kayısı görmek, güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Kayısı yemek şanslı olacaksınız demektir.

Kayısının olgunlaşmakta olduğunu görmek, gelecekte birtakım sorunlar yaşayacağınızın işaretidir. Fakat, kayısı yemek şansınızın artacağı anlamına gelir.

Hastalıktır. Kayısı ağacı ise kısmettir.

Rüyada, mevsiminde görülen kayisi hayra ve afiyete, mevsimsizi üzüntü ve mesakkate isarettir. Kayisi agaci, insanlarin faydalandigi bir adama isarettir.

Kayısı yemek şansınızın artacağı anlamına gelir.

Kayısı yemek şansınızın artacağı anlamına gelir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kayısı Görmek Benzer RüyalarKayısı Rüya yorumları
aslı

rüyamda evimin önüne kayısı salıyorum ve topluyorum bu nedir

nisan

cok güzl boyle elbiseler yok

elif sude

rüyamda ölmüş birirnin kayısı ağacından kayısı yedim ne anlama gelir

tuba

rüyallahım kocaman bir bahçe kaysı ağacı dolu vede kayısı dolu aman allahım diyorum ne kadar güzel ben burda uçabilsem keşke ve uçuyorum

ali ihsan

ekınler yesermıstı koyde bır duvarın uzerındeyım kaysılar olusmus agaclar duvarla dıp dıbe dalından ıstedıgım kaysıyı koparıp yıyorum sonra bır ev var bahcesınde ekınler ekılı yada orası bır tarla ekınlerın ıcınden ıkı adet kopek bana dogru gelıyor ben agır agır kacıyorum bana yetısıyorlar sonra onlardan bırı tahmınımce cenım oglum oluyor

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.