Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu görmek tabiri, Rüyada Akarsu nedir, Akarsu rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Akarsu görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Akarsu görmek ne demek. Rüyamda Akarsu gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Akarsu görmek

Bakınız; Dere, Suyolu,Nehir.

Rüyada herhangi bir Su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.

Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.

Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir.

Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir Suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir. Nehir veya dere sakin, sakin akarken, birden bire suyun kesilip yataginin kurudugunu görmek, ömrünün hastalik içinde geçecegine; suyun siddetle ve kenarlarina tasarcasina delice aktigini görmek, hayatinin çok üzücü olaylarla devam edecegine isarettir. Bir derede sularin çöp ve agaç parçalarini ve agaç yapraklarini sürükleyerek bulanik bir halde aktigini görmek, hayatinda hastalikli günlerin çok olacagina delalet eder.Derede bir kayikla gezdigini görmek, geçimini kolaylikla kazanacagina; kayigin su aldigini ve tehlikeli anlar yasadigini görmek, geçimini zorlukla kazanacagina delildir. Deredeki sularin birdenbire degistigini, su yerine dereden kan aktigini görmek, o yere felaketin gelecegine isarettir. Dereden su içtigini görmek, sagliga; içerken birden bire dereye düsüp boguldugunu görmek, sagliginin bozulacagina delalet eder. Caferi i Sadik (RA) dere görmeyi üç sekilde yorumlamaktadir: Ömür, geçim ve saglik.

rüyada Akarsu görmek
dilşah Akarsu rüyasırüyamda akrabalarımla adıyamana gitmiştik bir akarsuyun başındaydım akarsuda çok fazla sayıda balık vardı ve aynı cins balıklar hep grup halinde geçiyordu. benimde ayaklarım akarsuyun içindeydi bir grup balık çok dikkatimi çekti. hepsi bembeyazdı.

ayselm Akarsu rüyasıbir yolda giderken develer üzerinde giden insanlar görüyorum onların gittiği yere gidiyorum bi topluluk var herkes birbirine tanıdıklar.çıkıyorum bi yolda giderken üzerimize bi dere akıntısı geliyor.akarsu resmen ama bana bişey olmuyor.kenara çıkıyorum arabalar filan suda kalıyor.ama bana bişey olmuyor önümden akıp gidiyor dere.

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Akarsu Görmek Benzer Rüyalar
 • AkarsuRüyada Akarsu

  Uzun ve sorunsuz hayat

 • AkarsuRüyada Akarsu

  Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak

 • AkarRüyada Akar

  SU Rüyada akarsu görmek, ömür uzunluğuna, mutlu bir hayat süreceğinize işaret

 • Akar çeşmeRüyada Akar çeşme

  Güzel günlerin boşa geçirildiğine işarettir. Güzel günlerin boşa geçirildiğine işarettir. Rüyada akar çesme ve akarsu gibi

 • SuyoluRüyada Suyolu

  Kadına, mala, alim kimseye, evlenmeye, hizmetçilere ve işçilere, çarşı pazara, her çeşit rızık yollarına, Sulama amacıyla ark kazmak

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.