Rüyada Hamile Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Hamile görmek ne demek rüya tabirini rüyada hamile 301 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.

Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.

Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni'mete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.

Kirmani şöyle diyor: Rüyasında gebe olduğunu görenin; malı artar. Zevcesinin Hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Bu rüya; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Bir hayvanın hamile olduğunu görmek; hayır ve menfaattir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Hamile, ile ilgili yapılan yorumlar

suayla

Şuan 4 yaşında bir oğlum var bu sabah rüyamda kız çocuguna hamile olduğumu gördüm elini de gördüm yorumlarmısınız?

bahar

ben de kendimi hamile gördüm neden acaba

sertcocuk

rüyamda hamile idim ve de kocam falann yoktu ailem vardı ben suan 13 yaşındayım rüysmda hamile olduğum için çok korkuyordum ama annem babam hep yanımdatdı çok mutluyduk benim doğumuma 15 gün kalmıştı çok garipti herkes beni tebrik ediyordu çok garipti üstümde kırmızı bit tshırt vardı yanımda ailem dışarsa oturuyorduk karnım aşırı çok büyüjktü çok korkuyordum ve ben neden hamile yada bnaslı hamile oolduğumu bilmiyodum
acaba bu nedemektir kafamda deli sorular

serra

ruyamda hamile oldugumu gördüm ama kanamam oluyor düstü sanıyorum doktora gidince doktor düsmedi kızınız cok ıyı ve zamanına gore de daha fazla buyumus korkmayın dıyo cok sevınıyoz bu arada ıkıncı cocugumun olacagını duyan eltım dustugunu zannedıp sevınıyor

eda

ben de hamile olarak gördüm doguma gıdıyordum

tugba

kendimi 4 aylık hamile olarak gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0