Rüyada yeşil elbise giyneyen bir kişi rengin uyum, ahenk,

Rüyada Yeşil Elbise Giymek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Yeşil Elbise Giymek görmek ne demek rüya tabirini rüyada yeşil elbise giymek 10558 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yeşil Elbise giyneyen bir kişi; yeşil rengin uyum, ahenk, varlık bilgisini açış olurluğunda, ahlak ve insanın evrenseller içkinliğindeki kendinde açılan varlık bilgisiyle alakadar olan irfan bilgisine işaret eder.

Yeşil renk kâinatta kendini yansıtan asli bir renk olması sebebiyle, bilinçaltında oluşturduğu anlayış içkinliğinde kişinin evrenseller olurluğundaki ilkelere iye olarak, niyetler ve ameller olarak şe'nlerde bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Koyu yeşil (haki) renk olan elbise giymek; ilkelere iye olarak, dinin getirdiği şeriat doğrultusunda ibadetler içkinliğinde şenlerde bulunulduğuna işaret eder.

Rüyada Açık yeşil elbise giynemek; toplumsal ahlak üzeri insanın ailesi ve çevresiyle uyum içinde şe'nlerde bulunduğuna işaret eder.

Burada hususen belirtmek gerekir ki açık yeşili Hz. Nebi efendimizin hafi ruh latifesi olurluğundaki nuru olan ruhaniyetine de işaret eder.

Bu renk; kâinattaki varlıksal canlılığa işaret ettiği için insanın yeşil elbiseye Rüyada bürünüşü, asli olan varlığından gelen canlılığa işaret eder.

Rüyada görülen yeşil elbiseler dinî bakımdan iyi ve güzeldir. Çünkü yeşil elbiseler cennet ehlinin giysileridir. Rüyada yeşil elbiseler görmek, diriler hakkında din ve kuvvete ve çokça ibadete, ölünün de Yüce indinde halinin güzelliğine delâlet eder.

Hayattaki kişinin rüyada yeşil elbise giymesi mirasa, ölünün yeşil giyinmiş görünmesi, şehid olarak vefat ettiğine işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yeşil Elbise Giymek, ile ilgili yapılan yorumlar

perihan

kızmın kayın validesi bana beyaz ve yeşil renkte uzun ve çok gözel bir elbise getirmişti acaba yorumu nasil

beyaz

rüyamda ablam ölmüşdü ama daha sonra yeşil sıfır kol boydan bi elbise giyip gelmişti rüyama göre ablam isteği zaman bize gözükebiliyordu fakat biz ona dokunamıyorduk uzaktan bakıyo ve konuşuyordu

zeynep

Annemlerin sanırım iş yerinde çalışan bir müftü annemi rüyasında görmüş.annemim üzerinde yeşil renkte pardüse ve eşarp varmış.annemin yanındada beyaz giyinimli kişiler varmış.bu rüyann tabirini merak ediyorum.

deniz alev

gece yarısı ben yataktayım kalkıyourum iki ablam var biri bir yeşil abiye giymiş saçı maşa elbiseyi deniyor ben sanıyom gerçek sonra gece kalkıyorum hiç kimse yok

derya

ruyamda yeşil ayaklarıma kadar uzun olan bebe yeşil bir elbiseyle mevat etmiş olan annemle mor menekşe topluyorum ve oyer başka bir şehir gezdikçe gezsim geliyo allahım diyorum ben bu şehri neden daha önce gelip burda yaşamadım diyorum sonra uçarak şimdiki yaşadıgım şehre geliyorum ve yolda akrabamıza raslıyorum ayamda yarı giydigim siyah bir ayakkabım var erkek olan akrabama ayamı uzatıyoru giydir diye ve giyip yoluma devam ediyorum ve ruya yorumlarına bakıyorum çelişki yaşıyorum yeşil elbise çok iyi siyah ayakkabı kötü yazıyı osabah uyndıgımda yorumları okuyunca sevineyimmi üzüleyimmi kafam karışıyo aynı anda hem iyi hem kötü yorumu olan ruyam bana neyi anlatıyo yorumunuz için şimdiden teşekür ederim

urhayat

rüyamda yesıl uzu elıse gıymıstım aa cok yakışmıştı acaa edır yorumuuz

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4952