Rüyada Vişne Görmek

rüyada Vişne görmek

Mevsiminde olgunlaşmış Vişne mal ve rızka, Mevsimi dışında yahut ekşi vişne üzüntüye ve hastalığa delalet eder.

Rüyada tatlı vişne helal rızka; ekşi vişne ise haram mal ve nimete işarettir.

Rüyada mevsiminde, güzel vişne mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni işe atılacağınıza işarettir. Rüyada vişne yiyen kimse , bol para kazanacak demektir. Ekşi vişne de iyi kullanamayacağınız paradır. Vişne ağacı, insanın yaşamına güzellik girecek demektir.

Mevsiminde koyu renkli, güzel vişne yemek kişinin işinden bol kazanç sağlayacağına işaret eder. Vişne ekşi ise para işe yaramayacaktır. Vişne ağacı çok iyi bir kısmettir.

Rüyada mevsiminde koyu kırmızı renkli, güzel vişne almak zevk verecek yeni iştir. Vişne yiyen, bol gelir sahibi olacaktır. Ekşi vişne de işe yaramayacak paradır. Vişne ağacı, insanın hayatına anlam katacak bir kısmettir.

Rüyada mevsiminde koyu kırmızı renkli, güzel vişne almak zevk verecek yeni iştir. Vişne yiyen, bol gelir sahibi olacaktır. Ekşi vişne de işe yaramayacak paradır. Vişne ağacı, insanın hayatına anlam katacak bir kısmettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Vişne Görmek yorumunu okudunuz. Vişne ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada V harfi ile başlayan Rüya Tabirleri V sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Vişne rüyanız hayr olsun.

Rüyada Vişne yorumları

AHMED

Vişne ağaçları gördüm. Bir kaç tanesini keserek seyrelttim. Aslında galiba hepsini kesecekmişim ama sonradan kestiklerime pişman oldum. ama seyrelttiğimde iyi oldu diyerek teselli buldum. Sonra seyrelttiğin vişnelerin aslında Kiraz ağacını açığa çıkardığınıda gördüm. Vişnelerde ve kiraz da meyve yoktu.

merve

rüyamda yaş pasta üzerinde bulunan koyu renkli tatlı vişne gördüm.bir tane erkek arkadaşım yedi bir tanede ben.acaba ne demek?

ahmet

aileden biri vişne topluyor bende bekliyorum

EMRE

RÜYADA VİŞNE AĞAÇLARI VRDI KOYU KIRMIZI BİTANE ALDIM KÖPEK KOLUMDAN TUTTU

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Salyangoz Görmek | Rüyada Sam fıstıgı Görmek | Rüyada Sam yelı Görmek | Rüyada Saman Görmek | Rüyada Samancı Görmek | Rüyada Samandıra Görmek |