Rüyada Pirinç Görmek

Zorlukla elde edilen mala, Pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye, Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet edeer.

Rüyasında pirinç gören, zengin olur.

Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Pirinç, başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Rüyada pilav yediğinizi gördüyseniz, zenginliğin ve mutlu bir Aile hayatının simgesidir.

Hayırlı mal, mülk, paradır. Çuvalla pirinç, şaşılacak kadar büyük paradır.

Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada Pirinç yorumları

Mustafa

Rüyamda yeşil mercimekli pirinç pilavı yedim tabiri nedir

canferiye

rüyamda hem pilav hem aşüre yapıyorum büyük kocaman kazanlrda dagıtıyorum bembeyaz pribç pilavı ne anlama geliyor lütfen cevap bekliyorum tşk ederm

songül

rüyamda yataktan kalkarken çarşafın altında yatagı kaplayacak kadar çok pirinç pilavı görüyorum eşim uyanmadan toplamaya çalışıyorum (hayır olsun inşallah)

songül

rüyamda yataktan kalkarken çarşafın altında yatagı kaplayacak kadar çok pirinç pilavı görüyorum eşim uyanmadan toplamaya çalışıyorum (hayır olsun inşallah)

selma

rüyamda eski bir evin önünde ölen anemin elinde tepside pirinçleri avuçlayarak bana gösterdini görüyorum bu ne annama geliyor rica etsem yazarmısınız

aynurcan

ben bi kadinin ruyasinda namaz kiliyomushum onun yanina durup onunla birlikte o ne demektir

nilgün

pırınçlere pişmemiş ama kurt düşmüş ona bakıyorum ne yapıcam dıye düşünuyorum.

meryem

ruyamda kaynatilmis pirinc ne demek

sema

rüyamda yeşil bi tarlada elimde bi kase pirinçle yürüyordum yorumlarmısınız

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*