Ördek

Rüyada ördek görmek bolca mal ve mülke, dünyalık mala, eşe, mülke, aileye, mutluluğa, ele geçecek toplu paraya, zenginliğe, hayırlı kısmete, toplu paraya, bekar için yakın tarihte evlenmeye işarettir.

Mal sahibi, güzel ve muhterem bir kadına, Beyaz ördek almak eline çokça mal ve mülk geçmesine, Ördeklerin ötüşmesi kadınların ağlaşmalarına; yangın, Su baskını vs. gibi üzüntülü durumlara, Ördek otlatmak soylu ve büyük bir kavmin başına geçip onları yönetmeye ve bol dünyalık elde etmeye, Yabanördeği ticaret maksadı ile yolculuk yapan kimselere, evcil ördekler eşe, hizmetçiye, bekçiye, mülke, aileye ve bazen üzüntüye delalet eder.

rüyada ördek görmek

Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.

Rüyada uçan ya da gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde hayatınızı sürdüreceğinize, hayatınızdan memnun olduğunuza yorumlanır. Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmet anlamına gelir. Ördek yakaladığını görmek elinize toplu para geçecek demektir.

Vahşi ördekler, bir yerden elinize para geçeceği ve seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Ördek avlamak, işinizden ayrılacağınızın işaretidir.

Hayırlı kısmet, toplu paradır. Ördek sayısı çoksa kişi zengin olacak veya mal, mülk sahibi olacak demektir.

Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmettir. Ördek yakaladığını gören kimse toplu para alır. Mal mülke kavuşur. Yeşil başlı ördek büyük kısmettir.

Rüyada ördek görmek; ilerlemeye, elinde ördek görmek; yakın bir tarihte evlenmeye, elinden ördeğin kaçması; karısı veya sevgilisinin elinden kaçacağına işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ördek Görmek yorumunu okudunuz. Ördek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Ö harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Ö sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ördek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Ördek yorumları

OrhanNN

rüyamda 7 tane sapsarı büyük ördek yavrusu gördüm ben besliyormuşum çok güzellerdi birini aldım tüylerini okşadım nasılsın dedim iyiyim diye cevap verdi... Rüyada ördek yavrularıyla konuşmak ne demektir. Teşekkürler.

umud

yuxuda ordek balasi gormusen lutfen cavab yazin.

filiz

rüyamda evimin camlarına su geliyor camdan baktığımda tusunami olduğunu suların durulduğunu ve bir ördeğin denizde yüzdüğünü gördüm

ıncı

ruyamda bana ordek getırmıwdıler ben de kanatlarını yoldum nedır acaba

vuslat

kirli ve büyük bir gölün içinde birsürü ördek görüyordüm

sema

altın ördek gördüm karanlık bi odadaydım

AYLİN

RÜYAMDA 5 VEYA 6 TANE MAVİ GAGALI BEYAZ ÖRDEK GÖRDÜM BAHÇEDEYDİM

hanım bal

rüyamda ördegin kandına mektup koymuşum kandıyla birlikte mektupda yanmış bu ne demek

DEMET

RÜYAMDA SARI ÖRDEK GÖRDÜM BENİ KOVALIYODU NE ANLAMA GELİR.

gül

rüyamda ikitane ördek görüyorum bırırı sarı bırıde kahverengı sarı olanı eve alıyorum evde saklıyorum

serkan

Uyurken yorganim bas ustunde ordek oturuyordu....bir ara isirmis gibi yapti meger dogum yapiyormus . ruyada uyandigimda odamda yavru ordekler vardi..

tuba

eskı sevgılımle suyun kenarında sarımıs sekılde ve 3 fazla beyaz ordegın olması

tuba

eskı sevgılımle suyun kenarında sarımıs sekılde ve 3 fazla beyaz ordegın olması

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Ahmak Görmek | Rüyada Ahlat Görmek | Rüyada Ahize Görmek | Rüyada Ahiret Görmek | Rüyada Ahır Görmek | Rüyada Ahçı Görmek |