Kiraz

Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, Mevsiminde Kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.

Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz yemek ise , sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.

Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz yemek ise , sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.

İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, sahip olmak istediğiniz şeyi sonunda elde edeceğinizin işaretidir.

Mevsiminde ise çok güzel kısmettir.

İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir.

İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kiraz Görmek yorumunu okudunuz. Kiraz ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kiraz rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Kiraz yorumları

ahmet

rüyamda kör bi adamla oğlunu görüyorum.ğlu sağ kolunda bense sol kolunda kör adamı gezdiriyoruz.sonra mevsimi olmamasına ramen büyük çok güzel bir kiraz ağacı görüyorum.ama başkasının diye yiyemiyorum.kirazlar çok büyük ve siyah gibi olmasına ramen sadece birtane kiraz oda bembeyaz onu hemen körün oğlu atlayım yiyor.bende kendi kendime allahın hikmetine bak aynı dalda biri siyah biri beyaz kiraz var diyorum.

Ayhsn

Rüyamda seri şekilde 1 bilinmeyenli denklemler çözüyordum denklemler kâğıtta değil gözümün önüne geliyor x yerinde, bilinmeyen yerinde kiraz oluyor, veya rakamlar kiraz taneleri ile ifade ediliyor. Kiraza dayalı denklemler.

perihan

rüyamda komşumuz bizim bahçede kiraz ağacını kesiyorkirazın yarısından kesiyor boynunu kesiyor

ramazan

rüyamda çalışırken işyeri sahibleri bizlere kiraz dağıtıyorlardı kiraz yiyorduk bize çok değerli bir ikramdı.

ayse

rüyamda hem incir agaci hemde kıraz gordum ama almıyorum

berkan

swevdiğim çocuk elindeki kirazı almış benim gözümğn içine bakarakln başkasına atıyoooo

NURSEL

RÜYAMDA ADMIN BİRİ ELİNDEKİ HORTUMDAN KİRAZ BOŞALTIYO ÜZERİMİZE HEM KİRAZ SUYU HEM KİRAZIN İÇİNDE KALIYOZ

esin

Ben rüyamda:Bir kovada sarı kiraz gördüm ve tam 2 gün sonra pybs sınavım umarım hayırlı olur

seyhan

ben de bahçede kıraz toplayacaktım bana ekendi kırazımızı toplatmıyolardı

gül

rüyan çok hayırlı bir şeye yorumlanıyor yani kısmetiniz açılıyo

meltem

eşim ırmakdan muz alıyor bana veriyor ama yemiyoruz ırmakda kirazda varmış onuda kaçırıyoruz alamıyoruz

ibrahim

ben kiraz sepetinden elma buyuklugunde bir kirazi aliyordum cok buyuk oldugu icin sok olmustum..lutfen yorum yazin

gül

birinden kiraz istiyordum oda bana almıyordu bende aglıyordum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Gangaster Görmek | Rüyada Gangren Görmek | Rüyada Ganimet Görmek | Rüyada Ganimet Görmek | Rüyada Gar Görmek | Rüyada Garaj Görmek |