Rüyada Üzüm Toplamak Görmek

rüyada Üzüm Toplamak görmek

Rüyada üzüm toplamak; mevki ve paraya sahip olmaya işaret eder. Rüyada beyaz ve siyah üzüm toplamak; kış mevsiminde ise belli bir mücadeleden sonra isteklerin gerçekleşmesine yorumlanır. Bazı tabirciler Rüyada üzüm toplamıyı yine mal ve servete yorumlar.

Rüyada üzüm asmasında üzüm toplamak; zengin olmaya işarettir. Yine rüyada üzüm Toplamak malınızın ve sermayenizin artacağına işaret eder.

Yine Rüyasında üzüm toplamak, toplayan eğer bekâr ise, bu Rüya evleneceğine, evli ise güzel ve hayırlı işlerin işarettir.

Rüyada kuru üzüm toplamak, faydalı rızka ve menfaata yorumlanır. Yine üzüm toplamak, dostluğa, güzel ve helal rızka ve muhabbete işaret eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Üzüm Toplamak Görmek yorumunu okudunuz. Üzüm Toplamak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Ü harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Ü sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Üzüm Toplamak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Üzüm Toplamak yorumları

tülay

siyah üzüm yedim yedikten sonra elimde kurt vardı ve üzüldüm yedim için bide asma çok üzüm sallanıyodu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Bayanlara Özel