Rüyada Başbakan Görmek

Ibn-i Sîrîn demiştir ki: Rüyada Başbakan görmek, İmanet, İlim, Hitabet, Şan şöhret, Hüküm, devlet ve yükseklik ile yorumlanır. Rüyada Başbakanı görmek izzet, güc, maksat ve zafere erişmeye tabir edilir.

rüyada başbakan görmek

Rüyada başbakanı neşeli ve güler yüzlü görmek, dünyada erişeceği hayır ve yüksekliğe, mutluluk ve bolluğa delâlet eder. Rüyada başbakanı sinirli görmek kuvvet ve şevkete işaret eder.

Rüyada Başbakanla yemek yemek

Rüyada başbakan ile beraber yemek yediğini görmek, izzet kurtuluş, zafer ve şerefe, kudret ve kuvvete delâlet eder. Çünkü Başbakan devlet demektir. Bir kimsenin rüyada Başbakanla yemek yediğini görmesi, kurtuluş ve zafere ermeye ve şereflenmeye tair edilir.

Rüyada Başbakan'ın kendi evine gelmesini görmek zenginliğe ve çok geniş dünyalığa yorumlanır.

rüyada başbakanın hediye vermesi

Rüyada başbakanın kendisine hediye vermesi refah ve mutluluğa işaret eder. Rüyada başbakandan bir şey hediya almak, hayır ve menfaata, bol rızıka, bolluğa, zenginlik, para ve mala delâlet eder.

Rüyada kendi bulunduğu yere başbakanın gelmesi yağmur ve rahmete delâlet eder.

Rüyada Başbakanla konuşmak

Rüyada başbakanla sohbet etmek, izzet ve şerefe, rakibine karşı galip gelmeye işaret eder.

Rüyada Başbakan yorumları

peri

başkan elimden tuttu bayağı yürüdük sonra bana bir isteğin varmı dedi bende evet şeflik müdürlük kadrosu istiyorum dedim oda tamam bakarım dedi sonra otobüse bindik sonra göremedim gitmişti.

SEMA

BAŞBAKANIMIZI OKUL İÇİNDE GEZİP DENETLERKEN GÖRDÜM BENDE PEŞİNE GİDİP ONU ÇOK SEVDİĞİMİ SÖYLİYİP SARILIYORUM KÜÇÜK KIZIMI ALIP DERSTEN BAŞBAKANIN YANINA GÖTÜRÜYORUM GEZDİGİ OKUL KIZIMIN OKULU OKULUN MÜDÜR VE YARDIMCILARI HİÇ İLGİLENMİYOR BENDE ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Baldır Görmek | Rüyada Baldız Görmek | Rüyada Bale Görmek | Rüyada Balerin Görmek | Rüyada Balgam Görmek | Rüyada Balık Görmek |