Rüyada Aslan Yavrusu Öldürmek Görmek

Rüyada aslan yavrusu görmek iyi bir iş arkadaşına işaret eder. Rüyada arslan yavrusu görmek bir erkek çocuğa işarettir. Arslan yavrusunun evine girdiğini görmek, hayra, saltanata, uzun ömre ve bol rızka işarettir.

  • Rüyada aslan yavrusu emzirmek

Bir kadin rüyada aslan yavrusunu emzirdiğini görürse, büyük bir adamın süt annesi olacağına yorumlanır. Eger aslan yavrusunu besleyen erkekse, bir yere Amir olur. Rüyada Aslan yavrusu görmek, iş hayatında iyi bir arkadaşa

Rüyada Arslan yavrularını yolda koşarken görmek, ummadığınız bir yerden şansınızın açılmasına işarettir. RüyadaAslan yavrusu çocukla da tabir edilir.

Rüyada aslan yavrusuna süt içirmek ise, yüksek bir yerden hayır ve menfaat görür.

  • Rüyada aslan yavrusu öldürmek

rüyada aslan yavrusu öldürmek düşmanlara karşı galip gelmeye, rüyada aslan yavrusu beslemek ise kudretli ve güçlü bir kimse olmaya işarettir.

Rüyada Aslan Yavrusu Öldürmek yorumları

MERVE

rüyamda aslanı öldürdüm ölüyken kükredi sonra 1dşinin kırıldıgını faarkettim dişi buldumm elime aldım sonra aslan ölüyken kükredi ve sonra ormandaki bütün hayvanların bni öldürmek için harekete geçtini göüyorumm

salih

rüyada aslanla kapıştığımı gördüm ondan kaçıyordum bunun ne anlama geldiğini bilmek istiyorum

hasret

gordugum ruyada bır aslan ve bır beyaz kaplan vardı aslan bır kızın yanındaydı benım onumdede kaplan vardı

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*