Padişah Mezarı

Rüyada Padişah Mezarı görmek, cahil ve ahmak kimselerle ilişkiyi kesmeye, fesatçılığı bırakmaya, musibetlerden kurtulmaya, tövbe etmeye ve ilahi rahmete delalet eder.

Bir kimsenin Rüyasında padişahların birisinin kabrini görmesi; o kimsenin hayır ve berekete mazhar olacağına veya mesut bir evlilik yapacağına, o kimsenin keder ve üzüntülerini atarak büyük bir gönül rahatlığına ve huzura kavuşacağına, bir başka yoruma göre bir kimsenin rüyasında bir padişah mezarı görmesi; önün bir yakınının kabrini ziyaret edeceğine işaret eder.

Kirmani'ye göre Rüyada padişahların kabrini ziyaret etmek; selamete, günahların keffaretine, hacca, kanaatkarlığa işarettir. Kabristanı tamir eden, dinde kuvvetli olur. Geçimi kolaylaşır. Hasta ise, iyileşir. Hamile ise, oğlan doğurur.

Kabristan görmek; vaaz, okumak, huşu, ulema (alimler), komutan, zahid vb. gibi manalar da taşır.

İslam mezarlarında yağmur yağdığını görmek; o civar halkı için, rahmet ve berekettir. Temiz kabristan, devamlı hayır ve feyzdir. Kabristanın, yıkılması veya çöp içinde olması; bunun tersidir.

Türbenin aktığını veya kabristana yağmur yağdığını görmek; Hakk'ın rahmetine işarettir. Türbe gören, cahiller ve dinsizlerle arkadaşlık yapmaktan vazgeçer. Tevbekar olur. Rüyada padişahların birinin türbe ve mezarını görmek, hayır ve bereket geleceğini müjdeler. Bu Rüyayı gören bekar ise evlenir, günahkar ise tövbe eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Padişah Mezarı Görmek yorumunu okudunuz. Padişah Mezarı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Padişah Mezarı rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Palmiye Ağacı Görmek | Rüyada Palto Görmek | Rüyada Palyaço Görmek | Rüyada Panayır Görmek | Rüyada Pamuk Toplamak Görmek | Rüyada Pancar Görmek |