Rüyada Kar üstünde yürümek Görmek

Rüyada kar üstünde yürümek: Rüyada hasta adamın Kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada kar üstünde yattığını görmek de acı, üzüntü, dert, sıkıntı, ıstırap ve tasadan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kar üzerinde yürümek, rüyada kar üstünde koşmak yürümek iyiye, güzel şeylere işaret eder.

Rüyada kar üzerinde yürümek rızık elde etmeye işarettir.

Bir kimsenin Rüyasında karın üzerinde yürüdüğünü görmesi; o kimsenin hiç beklemediği bir yerden bir menfaat göreceğine yorumlanır.

Rüyada karda yürümek Rüya sahibi için kendisi ve mahiyetinde olan kimselerin geçimini sağlamak için gerekli olan geliri ve ihtiyaçları sağlamaya işaret eder.

Rüyada kar üzerinde yürümek Rüyayı gören kimsenin yaşamında meydana gelecek bazı farklılıklara yorumlanır.

Rüyada kar üzerinde yürüdüğünü görmek sizin ve sevdiklerinizin kısa süre içersinde mutlu zamanlar geçireceğini ve çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada kar üzerinde yürümek sizi sıkıntıya sokan bazı durumların sona ermesine ve sevinçli günlere işaret eder.

Rüyada yalın ayak karda yürümek sıkıntı veren üzüntü ve kederlenmenize neden olan durumların sona ermesine yorumlanır.

Rüyada kar altında yürümek eğer yürüdüğünüz yol güzel ve yürüken mutlu hissediyorsanız bu rüyanın sizin için iyiye yorumlanır.

Rüyada Kar üstünde yürümek yorumları

gülçin

rüyamda yanımda bı kız vardı onunla beraber yuruyoduk her taraf kardı. kar dızlerımıze kadar gelıyodu... yan tarafımızda da göl gıbı bısey donmuş buz halıne gelmiş bnde kıza dıkkt et buz kırılır göle duserız dedım o anda sular gelmye basladı koşarak kaçtık ve yolun sonuna geldık ucurumun kenarında bulduk kendmzı ... tesekkurler

Meryem

Rüyamda, çıplak ayakla karda yürüyordum. karın soğukluğu hissediyordum fakat bu benim için hiç de önemli değildi. Gayret mutly hissediyordum. Yanımda erkek arkadaşım vardı. Ayakkabı almak için eve gidelim dedi ama yok gerek yok dedim. bir yandan yağmur yağıyor bir yandan yerler kardı. Teşekkürler,saygılar...

hacer sad

ruyamda cok duz bir yuksek dagin ustundeyim durdugum yer cok genis alandi bodur seyrek mese agaclari vardi ben karin ustunden yuruyordum cok guzeldi ben yurudukce arkamdan hafif genis cukurlar olusuyordu bu cukurlar 20 santim kadar derindi benden 3.4 metre uzaktaydi aydinlik ve cok guzeldi yururken uyandim cok mutluydum ve dinlenmistim, SAYGILARIMLA,

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*