Rüyada Sırtlan görmek ne demektir, 8589 SIRTLAN

Rüyada Sırtlan Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sırtlan görmek ne demek rüya tabirini rüyada sırtlan 8589 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Erkek sırtlan, işleri ters giden, zalim ve hileci bir düşmana, kişi Sırtlan edepsiz ve sihir yapan kocakarıya delalet eder.

Kötü huylu bir kadınla karşılaşılacağına işarettir. Kendini sırtlanla beraber görmek böyle bir kadınla evleneceğinize, ama bu evliliğin kısa süreceğine yorumlanır.

Kötü huylu bir kadınla karşılaşılacağına işarettir. Kendini sırtlanla beraber görmek böyle bir kadınla evleneceğinize, ama bu evliliğin kısa süreceğine yorumlanır.

Rüyada bir sirtlana bindigini gören, çirkin bir kadinla evlenir. Bir sirtlana degnekle vurdugunu gören, karisinin akrabasi olan biriyle aralarinda tartisma çikar. Bir sirtlani mizrakla öldürdügünü gören, çirkin bir kadinla cinsi münasebette bulunur. Sirtlani tasla vurdugunu gören, çirkin bir kadina hakaret eder veya öyle bir kadinla zina suçundan mahkemelik olur. Sirtlan eti yedigini gören, çirkin ve ahlaksiz bir kadin tarafindan büyüye ugrar. Sirtlan sütü içtigini gören, öyle bir kadindan hileye ve düsmanliga maruz kalir. Cafer i Sadik (RA) diyor ki; Rüyada sirtlan görmek üç sekilde tabir olunur; Çirkin ve ahlaksiz es, büyü, hile. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sirtlan, zulümkar ve hileli bir düsmandir. Disi sirtlan, edepsiz ve sihir yapan bir koca kandir. Rüyada disi sirtlan eti yedigini gören kimseye sihir yapilir, ve kendisi bu durumu bilmez. Ancak yapilan bu sihrin çözülmesi ümit edilir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sırtlan, ile ilgili yapılan yorumlar

emir

merhabalar.. öncelikle bu kısmı barındırdığınız için teşekkür ediyorm. rüyamda direk olarak sırtlan görmekdim ancak dağlarda yolculuk ederken sırtlan göreceğime dair bir his vardı içimde. telefon çalıp uyanmasaydım belkide görecektim sırtlanı. sizce bu neye işaret çünkü bu yorumları okuduktan sonra ciddi manada korktum. bi seneye yakın bir birlikteliğim var ve kız arkadaşımdan çok memnunum hiçde kötü bir huyuna yada hareketine rastlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5341