Rüyada Peynir Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Peynir'in yorumu 7900 ve rüyasında peynir'i görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada peynirle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Peynir nedir

Rızık ve berekete, artan mala ve uzun ömre, hazır ve kolay elde edilen mala, senenin ucuzluk ve bolluğuna; Bekarın Peynir görmesi nikaha, Hamile kadın için çocuğa, gebelikten kurtulmaya, Peynir bazen faiz bulaşmış mala, Kuru peynir yolculuğa ve rızka, taazesi, kişinin yaşadığı yerde kavuşacağı rızka, Lezzeti iyi olmayan peynir zillet ve meskenete, Peynir Ekmek yemek geçim sıkıntısına, Peyniri çeytin ve ekmekle birlikte yemek çabuk ele geçecek mala; Peynir şekere sevince, kolaylıkla elde edilecek rızka;Peynir mayası mala, ibadet ve takvaya delalet eder.

Rüyada peynir yemek, iş hayatında aldatılmaya; peyniri görmek veya çarşıdan almak, erkekler için ticarette büyük ve zahmetsiz kazanç ve kara; bekarlar için evlenmeye; evli ve çocuklu bir kadın ise mirasa konacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada peynir yemek, iş yaşamında kandırılmaya yorumlanır. Peynir görmek veya almak, erkekler için ticarette büyük para kazancına işaret eder. Bekarlar için evliliğe, evli ve çocuklu bir kadın için miras kalacağına yorumlanır.

Rüyada peynir yemek, hayal kırıklığına işarettir.

Zevkle harcanacak para, yuvada mutluluğa neden olacak mutluluktur.

Hayal kırıklığına işarettir.

Rüyada peynir görmek; zenginliğe,gören hasta ise iyileşeceğine,huzura,bekar biri için evliliğe,evli ve hamile bir kadın için; çocuğa,uzun ömre işarettir.

Peynir Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Peynir yorumları

Sazende

Rüyamda köyde yolun ortasına bir arkadaşla beraber bakır bir tepside kahvaltı hazırlamışız.Ama biri gelecekmiş onu bekliyoruz.O gelmedenyiyemeyiz dedi...Kimse o gelecek bir türlü gelemedi.Bizde kahvaltımızı yapamadık ...Rüya işte .Hayrolsun diyelim.

ÖMER

RÜYAMDA ARKADAŞI ELİNDE PEYNİR VE EKMEK İLE GÖRDÜM ACABA NE ANLAMA GELİYOR ? BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica