Rüyada Ördek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ördek görmek ne demek rüya tabirini rüyada ördek 7713 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Mal sahibi, güzel ve muhterem bir kadına, Beyaz ördek almak eline çokça mal ve mülk geçmesine, Ördeklerin ötüşmesi kadınların ağlaşmalarına; yangın, Su baskını vs. gibi üzüntülü durumlara, Ördek otlatmak soylu ve büyük bir kavmin başına geçip onları yönetmeye ve bol dünyalık elde etmeye, Yabanördeği ticaret maksadı ile yolculuk yapan kimselere, evcil ördekler eşe, hizmetçiye, bekçiye, mülke, aileye ve bazen üzüntüye delalet eder.

Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.

Rüyada uçan ya da gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde hayatınızı sürdüreceğinize, hayatınızdan memnun olduğunuza yorumlanır. Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmet anlamına gelir. Ördek yakaladığını görmek elinize toplu para geçecek demektir.

Vahşi ördekler, bir yerden elinize para geçeceği ve seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Ördek avlamak, işinizden ayrılacağınızın işaretidir.

Hayırlı kısmet, toplu paradır. Ördek sayısı çoksa kişi zengin olacak veya mal, mülk sahibi olacak demektir.

Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmettir. Ördek yakaladığını gören kimse toplu para alır. Mal mülke kavuşur. Yeşil başlı ördek büyük kısmettir.

Rüyada ördek görmek; ilerlemeye, elinde ördek görmek; yakın bir tarihte evlenmeye, elinden ördeğin kaçması; karısı veya sevgilisinin elinden kaçacağına işarettir.

Rüyada Ördek Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ördek, ile ilgili yapılan yorumlar

vuslat

kirli ve büyük bir gölün içinde birsürü ördek görüyordüm

sema

altın ördek gördüm karanlık bi odadaydım

AYLİN

RÜYAMDA 5 VEYA 6 TANE MAVİ GAGALI BEYAZ ÖRDEK GÖRDÜM BAHÇEDEYDİM

hanım bal

rüyamda ördegin kandına mektup koymuşum kandıyla birlikte mektupda yanmış bu ne demek

DEMET

RÜYAMDA SARI ÖRDEK GÖRDÜM BENİ KOVALIYODU NE ANLAMA GELİR.

gül

rüyamda ikitane ördek görüyorum bırırı sarı bırıde kahverengı sarı olanı eve alıyorum evde saklıyorum

serkan

Uyurken yorganim bas ustunde ordek oturuyordu....bir ara isirmis gibi yapti meger dogum yapiyormus . ruyada uyandigimda odamda yavru ordekler vardi..

tuba

eskı sevgılımle suyun kenarında sarımıs sekılde ve 3 fazla beyaz ordegın olması

tuba

eskı sevgılımle suyun kenarında sarımıs sekılde ve 3 fazla beyaz ordegın olması

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS