Rüyada Kıyamet suresı Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Kıyamet suresı'nın yorumu 6333 ve rüyasında Kıyamet suresı'yı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Kıyamet suresıyla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kıyamet suresı nedir

Ibn i Sirin e göre. Kiyamet suresini Rüyasinda okuyan veya dinleyen kimse, sehit olarak vefat eder. Ahiret azabi görmez. Rüya sahibine birisi zulüm ederse, sonunda yine rüyayi gören üstün gelir. Cömert olup, fakirlere daima sadaka verir ve yardimci olur. Dogruya da yalana da yemin etmez. Bir baska rivayete görede: Rüyada Kiyame suresini veya ondan bir parçayi okudugi nü görmek; iyilik ve hayir sahibi olmaya, fakir ve fukaraya bol yemek yedirmeye, yemin etmekten kaçinmaya isarettir.

Kıyamet suresı Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kıyamet suresı yorumları

derya

rüyamda kıyamet suresi okuduğumu gördüm birkaç arkadaşımla birlikte sureyi okuduğumda kıyamet kopacakmış kıyametin kopmasını çok istiyorum ve hiç korkmuyorum rüyamda sureyi okuyunca yer sallanıyor herkes bağırıyor daha sonra her şey normale dönüyor hiçbir şey olmuyor.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica