Şuan sitede 14706 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Gömlek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Gömlek görmek ne demek rüya tabirini rüyada gömlek 4925 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

kadının Gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu duruma delalet eder.

Rüyada gömlek her ne şekilde görülürse görülsün, onun çok yakında refaha kavuşacağını haber verir. Gömlek yırtıksa onun çok yakında büyük bir servete kavuşacağını gösterir.

Gömlek, ayrılığın, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Kirli bir gömlek, bulaşıcı bir hastalığa yakalanma tehlikesinin habercisidir.

Yırtık ise sevgili ile sıkıntı, kuşku ve kıskançlıktır. Temiz gömlek, murattır.

Rüyada Gömlek Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gömlek, ile ilgili yapılan yorumlar

eray

beyaz gömleğimin kol uçlarının lekeli olduğunu görüyordum ve temizleye çalışıyordum ve birileri bana birşeyler yapmamı söylüyordular nasıl temizleneceğini öyle

elif

annem rüyasında konustugum cocugun gömleğini yıkıyormuş.ne anlama geliyor lütfen yardımcı olurmusunuz

Tolga

Üst üstee giyilen gömlek ne manaya gelir?

çolak

rüyamda kızıma beyaz gömlek hediye ettim


Ruyada gomlek düğümlemek..beyaz gömlek

ali

çizgili mavi gömlek giydiriyodu bir bayan eliydi ama giydirenin yüzünü göremedim gömlek uzun kolluydu

Derya

Ben rüyamda çok temiz ve güzel bi beyez gömlek giymiştim. saçlarımda sim siyah ve uzun lüle lüle uzun bir şekilde gördüm uyandiğım zaman çok mutluydum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS