Bu efsanevi hayvan dehşet şiddet ehli yöneticiye, yakacı

Rüyada Ejderha Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ejderha görmek ne demek rüya tabirini rüyada ejderha 4435 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakacı ateşe, Birkaç başlı Ejderha kötülük ve zararda aşırı giden sultana, Ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba, Erderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar içinn yöneticiliğe sultan tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre, kadının ejder doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya getirmesine, kadın takva ehli ise şerefli ve hatip bir oğlan çocuğu olmasına, Zararsız, insanla konuşan yahut ona bir şey veren ejderha hayra, Bu yaratık bazen düşmanlığını gizleyen kimseye, Çok başlı ejderha şerde ve kötülükte aşırı giden bir düşmana delalet eder.

Ejderha veya buna benzer korkunç bir hayvan görmek, düşmanının hakkından gelebileceğine işarettir.

Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasımlarınızı yenebileceğinize.işaret.eder.

Kişinin büyük istekleri olduğunu ve bunlara nasıl erişeceğini bilmemektedir. Ejderha saldırırsa kişi, istediği şey ile ilgili yardım alacak demektir.

Rüyada ejderha görmek zafere isarettir. Rüyanizda bir ejderha görmek, düsmanlariniza karsi üstün geleceginize, ejderha ile savasip onu öldürdügünüzü görmek, rakiplerinize karsi zafer kazanacaginiza, ejderhanin size hücum ettigini si zin de kaçtiginizi görmek, rakiplerinizin sözlerine kandiginiza delalet eder. Bir ejderhayi bir vurusta ikiye bölüp öldürdügünüzü görmek, beklenmeyen bir yerden bir müjdeli haber alacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Hastanin Rüyada ejderha görmesi, ölümüne isarettir. Bir kadin rüyada ejderha dogurdugunu görse, sakat bir çocuk dogurur. Ejderhanin kendisini suya çektigini gören kimseye, devlet büyügü tarafindan yahut (C.C.) tarafindan ya da amiri tarafindan eziyet edilir. Kendisinin ejderha oldugunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Yahut güç ve otorite elde eder. Ejderhanin etini yedigini gören kimse, bir mala sahip olur. Zararsiz olarak ejderhanin kendisine dogru geldigim veya kendisine bir seyler verdigini yahut kendisiyle konustugunu görse, o kimse için meydana çikacak çok hayra isarettir. Ejderhanin adam oldugunu görmek, ordudan bir askere, ejderhanin kadin oldugunu görmek, kadin askerden bir askere isarettir. Ejderha, gözle görülen ve düsmanligini gizleyen, her türlü ser ve kötülüklerin sahibi olan bir düsmana isarettir. Bir ejderhaya sahip oldugunu gören, akilsiz bir kimseye zafer bulur.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ejderha, ile ilgili yapılan yorumlar

Aynur

Benim ejderha ruyamda bir kac gun gelib saldirdi, biz kachiyoduk ondan. sonra ben durdum ve kachmadim konustdum arkadas olduk adama donusdu ve bana bishey verdi. sanirim asik olmusdu,

ümmühan

benderüyamda ejderha gördüm ama havada uçuyordu ve 5veya 6 tane falandı bir kaç tanesi toprağa çakıldı . gerçekten korkunç )

ahmet

benim ejderha yumurta veriyordu.. 3 tane oluyorlardı.. 2 tanesi saldırırken 1 tanesi beni korumaya çalışıyordu.. :)

ertuğrul

bir gün rüyamda ejderha gördüm ve onun canını almıştım elimde kılıç ve kalkan vardı:)))

merve

aylin hanımın rüyasının aynısydı korktugum için sürekli konuşuyodum. ama ateşi yüzümü çok fazla ısıtıyordu

aylin

rüyamda ejderha yanımdaydı beni yiyecekti o yüzden sürekli koşuyordum

hacer

3 başlı sarı ejderha gördüm su başında camaşır yıkarken yanımda annem vardı cıplak vazıyetteydı (kendısı rahmetli oldu )

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5305