Rüyada Boy Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Boy görmek ne demek rüya tabirini rüyada boy 3658 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Boyun aşarı derecede uzaması ecelin yaklaşmasına, normal olarak uzaması arzu edilen şeye nail olmaya, Boyun kısalması zillete ve sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Rüyada boyunun uzadigini gören hasta olur. Boyunun kisaldigini görmek, rizk darligina isarettir. Rüyada bir kisi ile Boy ölçüstügünü gören bir sinava girer. Bu ölçüde kendi boyu, ölçüstügü kimsenin boyundan uzunsa sinavi kazanir; boyunun olanindan çok uzun göklere dogru çikarcasina uzadigini görenin ömrü uzun olur. Boyunun cücelerden daha kisa oldugunu görenin eceli yaklasmistir. Bir baska rivayete görede: Rüyada boyunun uzun oldugunu görmek, fitneye bazen bencillik, kuvvet, kudret ve zenginlikle iftihar etmeye isaret eder. Uzun olan boyun kisa görünmesinde hayir yoktur. Çünkü bu rüya, sahibinin itibardan düsmesine veya ecelinin yaklasmasina isaret eder. Bir kimse rüyada boyunun haddinden fazla uzadigini görse, o kimsenin göge dogru yaklasmasindan dolayi ecelinin yakinligina veya rütbe ve makamindan düsmesine isaret eder. Memur olan bir kimse boyunun kisa oldugunu görse memuriyetten alinir veya istedigi seye kavusmasinin mümkün olmadigina isaret eder. Rüyada görülen boy kisalmasi, muhakemede veya münakasa yapmaktan aciz kalmaga isaret eder. Boyun küçülmesi, savas ve düsmanlikta perisanlik ve zillete isaret eder. Rüyada görülen boy uzunlugu, memuriyet talebinde bulunan kimse için istek ve arzusuna kavusmasina isaret eder.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Boy, ile ilgili yapılan yorumlar

zehram

ruyada herkesin boyu uzunken kardeşimin kısaydı

büşra

abemin çok uzadığını ve bana kızdığını gördüm inslah hayra alametir

tuncay

Normalde kısa boylu bir kuzenim var onun boyu rüyamda uzundu fakat elleri yine küçüktü. ben ona dertlerimi anlatıyordum o da bana kızıyordu ve halam(bahsettiğim kuzenimin annesi) turuncu içi fıstık yeşili parçacıklı bir kek yapıyor fakat kuzenim yememem gerektiğini zehirlenebileceğimi söylüyor.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0