Rüyada Nar Görmek

Rüyada Nar görmek tabiri, Rüyada Nar nedir, Nar rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Nar görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Nar görmek ne demek. Rüyamda Nar gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Nar görmek

kisin soguk Havada nar Rüyasi hayirlidir. kirmizi nar, bolluk, zenginlik olarak alinir. genc kiz rüyasinda eksi nar yerse asik olacaktir, fakat sevecegi pekte hayirli biri cikmayacaktir. nar ayikladigini gören kimse bol para kazanir. rüyada nar görmek; uzun süredir görmediginiz bir arkadasinizla kucaklasacaginiza, eksi nar yemek, haram kazanc pesinde kosacaginiza, cesaretinizin kirilacagina, ice dönük bir insan olacaginiza, olmus narlari topladiginizi görmek; zengin birinden mal sahibi olacaginiza mevsiminde nar yemek; birisi ile yaptiginiz kavgada kaba kuvvete maruz kalacaginiza isarettir.

rüyada görülen tatli nar, birikmis mala, hanima, imar edilmis nahiyeye, mal ve cocuga isarettir. nar, rüyayi görenin haline göre on, yüz veya bin dirhem para ile tabir edilir. nar görmek, sultan icin sehir ile tabir edilir ki, onu kirdiginda bir sehri feth eder. narin kabugu o sehrin suru, taneleri onun halki, ici de sehrin malidir. bir kimse rüyada nar kabugu yedigini görse hastaligindan iyilesir. nar, kilitli sandik ile de tabir edilir. bazen nar, Bal ansinin kovanina ve balmumuna isarettir. eger narin tanesi beyaz olursa, gümüse, kirmizi otursa altina isarettir. nar, hanim ile tabir edildigi zaman o hanim güzeldir. eger nar bütün ve saglam olursa, o kadin bekardir. eger nar kirik olursa o kadin duldur. kötü kokulu nar, iffetsiz bir kadindir. eksi nar, haram maldir. bazilari, üzüntü ve kederdir, dediler. bir kimse rüyada nar satsa o adam dünyayi ahirete tercih eder. nar agaci, dindar, heybetli ve mal sahibi bir kimsedir. onun dikenleri o kimseyi günah ve fuhsiyattan men eder. eger o kimse hükümdar ise, düsmanlarina galip gelir. tüccar ise, ticareti cok olur. nar agacini kesmek, akrabalari ziyaret etmemeye isarettir. bazi tabirciler, nann tatlisi, zor ve zahmetle elde edilen riziktir. eksisi üzüntü ve keder, eksi ve tatlisinin karisik olmasi süpheli olan maldir.

rüyada Nar görmek
gunay Nar rüyasısala men hamileyem yuxumda nar deneleri yemisem

emine Nar rüyasıbir arkadaşimla ağaçtan nar topluyoduk bi sürü nar vardı sonra ağacın altında nar kabuklarını süpürdük

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Nar Görmek Benzer Rüyalar
  Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

  ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
  Rüya tabirleri  Rüya Tabirleri

  Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

  Rüya Tabiri Arama
  Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.