Rüyada Sarı Renk Elbise Giymek Görmek

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sarı Renk Elbise giymek; sarı rengin, ayrılık, hasret, özlem ve hüzün vb gibi psikolojik hallere işaret etmesi sebebi ile rüyayı gören kişinin ayrılıklardan sebebiyet hasretlerde, özlemlerde ve hüzünde seyir ettiğine işaret eder.

Fakat tasavvuf terbiyesinde seyi-i sulûk başlangıcında ayrılık Tanrı varlığına karşı olduğu için hasret, özlem ve hüzünlenmeler Tanrı varlığına karşı beslenen duygulanımlar olurluğunda kişide belirdiği için sarı renk elbise Giymek kişinin Tanrı varlığına yöneldiğine işaret eder. Bu sebepten dolayı sarı renk ayrıca kişinin ilkeler üzeri hak niyet ve amellerde olarak Hakk’tan uzak bırakan her türlü hadis ve hadiseyi bıraktığına da işaret eder.

Sarı renk ruh olurluğundaki ruh latifesi olan sarı nur taneciklerine işaret eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Sarı Renk Elbise Giymek Görmek yorumunu okudunuz. Sarı Renk Elbise Giymek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Sarı Renk Elbise Giymek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Sarı Renk Elbise Giymek Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sarı Renk Elbise Giymek yorumları

serap

rüyamda sarı renkte elbise giydiyimi gordüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Rüyada Çabalamak Görmek | Rüyada Çadır Görmek | Rüyada Çadırcı Görmek | Rüyada Çağırmak Görmek | Rüyada Çağlayan Görmek | Rüyada Çağrı Görmek |
Yandex.Metrica