Ağrı Güncel

Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı

Ağrı Valisi Mustafa Koç'un eşi Neslihan Gül Koç, Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Lig 2. Grup 6'ıncı hafta müsabakasında karşı karşıya gelen, Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü ile Van İki Nisan Şengençler Spor futbol müsabakasını tribünden izledi.

Ağrı Valisi Mustafa Koç'un eşi Neslihan Gül Koç, Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Lig 2. Grup 6'ıncı hafta müsabakasında karşı karşıya gelen, Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü ile Van İki Nisan Şengençler Spor futbol müsabakasını tribünden izledi.

Ağrı - Müsabaka öncesi Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı oyuncularıyla bir araya gelen Ağrı Valisi Mustafa Koç'un eşi Neslihan Gül Koç, sporculara tek tek sarılarak müsabakada başarılar diledi.

Ağrı Vali Lütfi Yiğenoğlu Stadyumunda oynanan Kadınlar 3. lig müsabakasında etkili başlayan ev sahibi takım, oyun süresince müsabakayı kontrol altında tutmasını bilerek müsabakadan 5-0 üstünlükle ayrıldı.

Müsabaka sonunda açıklama yapan takım kaptanı Kader Şimşek, "Öncelikle maçımızı izlemeye gelerek bizlere destek veren Valimiz Mustafa Koç'un eşi Neslihan Gül Koç hanımefendiye şahsım ve takımım adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Maç ile ilgili konuşmam gerekirse müsabaka boyunca oyunu kontrolümüzde tuttuk. Çok şükür sonuçta istediğimiz gibi oldu. Bu galibiyeti maçımızı izlemeye gelerek bizlere destek olan Neslihan Gül Koç hanımefendiye armağan ediyoruz. Bu sezon inşallah emeklerimizin karşılığı alarak 2. Ligi çıkıp şampiyonluk kupasını da ilimize getireceğiz. Tüm iş insanlarımızı takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum" dedi.

Müsabakayı Ağrı Valisi Mustafa Koç'un eşi Neslihan Gül Koç'un yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, Eğitim Hak Sen Ağrı Şube Başkanı Ertuğrul Alp'te izledi.

Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı1
Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı2
Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı3
Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı4
Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı5
Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı6
Yeşil sahanın melekleri farklı kazandı7
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Cemil Budak, Fedai Din, Futbol, Mustafa Koç, Spor, Türkiye, Türkiye Futbol Federasyonu, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir