Rüyada Tay Görmek

Bakınız; Beygir, At.

Rüyada tay görmek, hedeflerinize mücadeleler verdikten sonra ulaşacağınız anlamını taşır. Başarıya çalışarak erişeceksiniz.

Rüyada tay görmek müjde ve ugurla yorumlanir. Rüyanizda evinize bir tay aldiginizi görmek, evinize begeneceginiz güzel bir hediyenin gelecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kir renkli tay, söhrete; siyah tay, izzet ve mala; dor tay, kuvvet ferahliga; al tay, dini bütünlüge; kula tay ise hastaliga isarettir.

Birtakım mücadeleler verdikten sonra, nihayet hedeflerinize ulaşacaksınız.

Birtakım mücadeleler verdikten sonra, nihayet hedeflerinize ulaşacaksınız.

Rüyada Tay yorumları

fatmagül

rüyamda benim peşime 4 tane kahvereni at takıldı.onlardan kaçarak babamın evine saklandım.ama dış kapıyı açık bıraktım salona girdim kapıyı kapattım at geldi kapıyı zorluyo açmak için bende tüm gücmle acmasın diye tutuyorum kapıyı.sonra annem ve ablam ata evde yemek verdiler bende hemen diğer odaya koştum kapıyı kapattım at gene geldi zorladı ben tüm gücümle kapıyı ittiriyodum korkuyodum kalbim çarpıyodu,sonra pes ettim kapıyı bıraktım ne göreyim yanıma tay geldi beni okşadı ve annemin verdiği yemeği yedi.çok rahatlamıştım.yorumlarsanız sevinirim.

siyahntay

ruyamda annesinin yanında kaşan bir siyah tay gördüm

tuba

Allah herşeyin hayırlısını versin ... gece saat 01:10 gibi büyük bir korkuyla uyandım birsürü hindi büyüklüğünde küçük tayın haşlanıp önümüze yemek olarak getirildiğini gördüm çokta acıkmışım alıp birini(siyah renkte) kestim eşim uyardı yeme onu bunun içinde hastalık var dedi sonra başkasının kafasını zorda olsa yarıya kadar kestim oda ne olduysa ayaklanmaya başladı sonra korktum ve yemedim eşimden başkasını kesmesini istedim kesmedi önümüze yemeği getiren aramızda hiçte önemli olmayan sorun yüzünden hem konuşup hem konuşmadığım komşum tarafından getirilen bu yemeği elime alıp yenmem söylendi ama yemedim sonra uyandım zaten eşim vardiyadaydı biraz bişeyler atıştırıp onu aradım dikkat et dedim konuştuk sonra bir yattım uyandım eşimin gelme saatine yakın eşim daha gelmememişti çocuğumun yanına gittim sonra eşimi aradım nerde kaldın diye birde baktım ki yeni aldığımız arabaya hırsız girmiş ve eşimin bilg. çalınmış arabanın camı kırılmış ... aslında daha önce hiç rüyamı göndermedim ama çok nadir rüya görürüm ve rüyalarımda çıkar bir müftü tanıdığımız kimseye anlatma der rüyalarını ama insan nefsi nasıl paylaşmadan dururkiiiii helede rüyalar çıkıyorsa rüyam böyle tay baktım hayırlı şeyler yazıyor ama rüya tam olarak yorumlanmalı diye düşündüm lütfen en kısa zamanda cevap yazarsanız sevinirim Allah herşeyin iyisini bilir vardır bundada bir hayır...

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*